VERSA VENTURE S.R.L.

VERSA VENTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39148372, Nr. Reg. Com. J38/275/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA MUZICII, NR.3-4, BL.RO3-RO4, SC.RO4, ET.13, AP.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VERSA VENTURE S.R.L.
CUI
39148372
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/275/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA MUZICII, NR.3-4, BL.RO3-RO4, SC.RO4, ET.13, AP.7
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, VERSA VENTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 335.873 lei, o pierdere netă de 16.230 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 8.011 lei2019 · Cifra de afaceri: 122.583 lei2020 · Cifra de afaceri: 313.065 lei2021 · Cifra de afaceri: 878.501 lei2022 · Cifra de afaceri: 739.018 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.033.204 lei2024 · Cifra de afaceri: 709.081 lei2025 · Cifra de afaceri: 335.873 lei2018 · Profit net: −5.059 lei2019 · Profit net: 18.943 lei2020 · Profit net: 49.140 lei2021 · Profit net: 116.610 lei2022 · Profit net: 38.059 lei2023 · Profit net: 152.017 lei2024 · Profit net: 72.108 lei2025 · Profit net: −16.230 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.011 lei'182019: 122.583 lei'192020: 313.065 lei'202021: 878.501 lei'212022: 739.018 lei'222023: 1.033.204 lei1,0 mil.'232024: 709.081 lei'242025: 335.873 lei336 mii'25
Profit net lei
2018: −5.059 lei'182019: 18.943 lei'192020: 49.140 lei'202021: 116.610 lei'212022: 38.059 lei'222023: 152.017 lei152 mii'232024: 72.108 lei'242025: −16.230 lei−16 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VERSA VENTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 335.873 lei în scădere față de 2024 −16.230 lei în scădere față de 2024 97.736 lei în scădere față de 2024 100.607 lei 215.694 lei 218.565 lei 2
2024 709.081 lei în scădere față de 2023 72.108 lei în scădere față de 2023 108.882 lei în creștere față de 2023 135.768 lei 207.909 lei 234.795 lei 2 în scădere față de 2023
2023 1.033.204 lei în creștere față de 2022 152.017 lei în creștere față de 2022 74.221 lei în creștere față de 2022 64.895 lei 172.014 lei 162.688 lei 5 în scădere față de 2022
2022 739.018 lei în scădere față de 2021 38.059 lei în scădere față de 2021 67.080 lei în scădere față de 2021 30.268 lei 129.005 lei 92.193 lei 7 în scădere față de 2021
2021 878.501 lei în creștere față de 2020 116.610 lei în creștere față de 2020 77.427 lei în creștere față de 2020 26.259 lei 236.802 lei 185.634 lei 11 în creștere față de 2020
2020 313.065 lei în creștere față de 2019 49.140 lei în creștere față de 2019 68.720 lei în creștere față de 2019 8.701 lei 129.042 lei 69.023 lei 6 în creștere față de 2019
2019 122.583 lei în creștere față de 2018 18.943 lei în creștere față de 2018 24.551 lei în creștere față de 2018 4.441 lei 34.194 lei 14.084 lei 2
2018 8.011 lei −5.059 lei 11.373 lei — 6.514 lei −4.859 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare