VESNA REFURBISHING AR S.R.L.

Radiată din 3 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VESNA REFURBISHING AR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40553271, Nr. Reg. Com. J12/5355/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4532 - Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. BACIULUI, NR.3-4, cod poștal 400277. Societatea este radiată din data de 3 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VESNA REFURBISHING AR S.R.L.
CUI
40553271
Stare
Radiată din 3 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/5355/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 februarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. BACIULUI, NR.3-4
Cod poștal
400277
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4532
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule

Situații financiare

În 2023, VESNA REFURBISHING AR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de −360 lei, o pierdere netă de 2.588 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 58.466 lei2021 · Cifra de afaceri: 287.820 lei2022 · Cifra de afaceri: 287.322 lei2023 · Cifra de afaceri: −360 lei2019 · Profit net: −2.659 lei2020 · Profit net: 31.849 lei2021 · Profit net: 272.108 lei2022 · Profit net: 280.663 lei2023 · Profit net: −2.588 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 58.466 lei20202021: 287.820 lei288 mii20212022: 287.322 lei20222023: −360 lei−3602023
Profit net lei
2019: −2.659 lei−3 mii20192020: 31.849 lei20202021: 272.108 lei20212022: 280.663 lei281 mii20222023: −2.588 lei−3 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru VESNA REFURBISHING AR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 −360 lei în scădere față de 2022 −2.588 lei în scădere față de 2022 4.369 lei în scădere față de 2022 75 lei 1.946 lei −2.348 lei —
2022 287.322 lei în scădere față de 2021 280.663 lei în creștere față de 2021 9.742 lei în scădere față de 2021 116 lei 290.537 lei 280.911 lei —
2021 287.820 lei în creștere față de 2020 272.108 lei în creștere față de 2020 10.096 lei în scădere față de 2020 89 lei 282.146 lei 272.348 lei —
2020 58.466 lei 31.849 lei în creștere față de 2019 20.331 lei în creștere față de 2019 — 49.586 lei 29.390 lei —
2019 — −2.659 lei 4.000 lei — 1.541 lei −2.459 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare