VESTIARUL MODEI S.R.L.

VESTIARUL MODEI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42840224, Nr. Reg. Com. J13/1845/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 29 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, ŞOS. CONSTANŢEI, NR.21, BL.D, SC.B, ET.PARTER, AP.2/1, cod poștal 905500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VESTIARUL MODEI S.R.L.
CUI
42840224
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/1845/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iulie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, ŞOS. CONSTANŢEI, NR.21, BL.D, SC.B, ET.PARTER, AP.2/1
Cod poștal
905500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, VESTIARUL MODEI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 223.467 lei, o pierdere netă de 36.905 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 186.481 lei2022 · Cifra de afaceri: 280.845 lei2023 · Cifra de afaceri: 224.908 lei2024 · Cifra de afaceri: 278.770 lei2025 · Cifra de afaceri: 223.467 lei2020 · Profit net: −9.817 lei2021 · Profit net: 55.117 lei2022 · Profit net: 57.510 lei2023 · Profit net: 23.945 lei2024 · Profit net: 12.714 lei2025 · Profit net: −36.905 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 186.481 lei20212022: 280.845 lei281 mii20222023: 224.908 lei20232024: 278.770 lei20242025: 223.467 lei223 mii2025
Profit net lei
2020: −9.817 lei20202021: 55.117 lei20212022: 57.510 lei58 mii20222023: 23.945 lei20232024: 12.714 lei20242025: −36.905 lei−37 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VESTIARUL MODEI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 223.467 lei în scădere față de 2024 −36.905 lei în scădere față de 2024 92.680 lei în creștere față de 2024 — 140.866 lei 48.186 lei 2 în creștere față de 2024
2024 278.770 lei în creștere față de 2023 12.714 lei în scădere față de 2023 79.567 lei în creștere față de 2023 — 164.658 lei 85.091 lei 1
2023 224.908 lei în scădere față de 2022 23.945 lei în scădere față de 2022 75.970 lei în creștere față de 2022 — 176.608 lei 100.638 lei 1
2022 280.845 lei în creștere față de 2021 57.510 lei în creștere față de 2021 72.990 lei în creștere față de 2021 — 149.683 lei 76.693 lei 1
2021 186.481 lei 55.117 lei în creștere față de 2020 72.442 lei în creștere față de 2020 — 117.942 lei 45.500 lei 1
2020 — −9.817 lei 10.743 lei — 1.126 lei −9.617 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare