VESTSARD TREND S.R.L.

VESTSARD TREND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41205925, Nr. Reg. Com. J35/2364/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. REPUBLICII, NR.37, ET.PARTER, AP.1, cod poștal 305400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VESTSARD TREND S.R.L.
CUI
41205925
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/2364/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. REPUBLICII, NR.37, ET.PARTER, AP.1
Cod poștal
305400
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VESTSARD TREND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 356.134 lei, o pierdere netă de 214.702 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 715.462 lei2022 · Cifra de afaceri: 539.159 lei2023 · Cifra de afaceri: 409.127 lei2024 · Cifra de afaceri: 475.115 lei2025 · Cifra de afaceri: 356.134 lei2021 · Profit net: 224.653 lei2022 · Profit net: −24.202 lei2023 · Profit net: −108.371 lei2024 · Profit net: −27.967 lei2025 · Profit net: −214.702 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 715.462 lei715 mii20212022: 539.159 lei20222023: 409.127 lei20232024: 475.115 lei20242025: 356.134 lei356 mii2025
Profit net lei
2021: 224.653 lei225 mii20212022: −24.202 lei20222023: −108.371 lei20232024: −27.967 lei20242025: −214.702 lei−215 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VESTSARD TREND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 356.134 lei în scădere față de 2024 −214.702 lei în scădere față de 2024 445.045 lei în creștere față de 2024 3.068 lei 66.975 lei −375.002 lei 7 în creștere față de 2024
2024 475.115 lei în creștere față de 2023 −27.967 lei în creștere față de 2023 217.120 lei în scădere față de 2023 5.970 lei 50.850 lei −160.300 lei 6 în scădere față de 2023
2023 409.127 lei în scădere față de 2022 −108.371 lei în scădere față de 2022 236.926 lei în creștere față de 2022 5.549 lei 99.044 lei −132.333 lei 7 în scădere față de 2022
2022 539.159 lei în scădere față de 2021 −24.202 lei în scădere față de 2021 94.618 lei în creștere față de 2021 7.988 lei 62.668 lei −23.962 lei 9
2021 715.462 lei 224.653 lei 59.754 lei 10.427 lei 234.333 lei 185.006 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare