VEVE-DENIS CONSTRUCT S.R.L.

VEVE-DENIS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42152799, Nr. Reg. Com. J33/92/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT BOURA COM. FORĂŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.129, cod poștal 727237. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VEVE-DENIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42152799
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/92/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT BOURA COM. FORĂŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.129
Cod poștal
727237
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, VEVE-DENIS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 155.864 lei, o pierdere netă de 72.053 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 36.180 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 32.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 626.807 lei2025 · Cifra de afaceri: 155.864 lei2020 · Profit net: 699 lei2021 · Profit net: 290 lei2022 · Profit net: 158 lei2023 · Profit net: 2.158 lei2024 · Profit net: 202.465 lei2025 · Profit net: −72.053 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 36.180 lei20202021: 7.000 lei20212022: 32.600 lei20222023: 20.400 lei20232024: 626.807 lei627 mii20242025: 155.864 lei156 mii2025
Profit net lei
2020: 699 lei20202021: 290 lei20212022: 158 lei20222023: 2.158 lei20232024: 202.465 lei202 mii20242025: −72.053 lei−72 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VEVE-DENIS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 155.864 lei în scădere față de 2024 −72.053 lei în scădere față de 2024 201.745 lei în creștere față de 2024 — 135.662 lei −66.083 lei 2 în scădere față de 2024
2024 626.807 lei în creștere față de 2023 202.465 lei în creștere față de 2023 23.643 lei în creștere față de 2023 — 229.613 lei 205.970 lei 3 în creștere față de 2023
2023 20.400 lei în scădere față de 2022 2.158 lei în creștere față de 2022 4.995 lei în creștere față de 2022 — 8.500 lei 3.505 lei 1
2022 32.600 lei în creștere față de 2021 158 lei în scădere față de 2021 3.154 lei în creștere față de 2021 — 4.501 lei 1.347 lei 1
2021 7.000 lei în scădere față de 2020 290 lei în scădere față de 2020 3.098 lei în scădere față de 2020 — 4.287 lei 1.189 lei 1 în scădere față de 2020
2020 36.180 lei 699 lei 3.188 lei — 4.087 lei 899 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare