VIALMO CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 10 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VIALMO CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41038169, Nr. Reg. Com. J23/1915/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 24 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. DRUMUL BISERICII, NR.48, VILA 3, PARTER, BIROUL NR. 3, cod poștal 077190. Societatea este radiată din data de 10 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VIALMO CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41038169
Stare
Radiată din 10 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J23/1915/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 aprilie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. DRUMUL BISERICII, NR.48, VILA 3, PARTER, BIROUL NR. 3
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2023, VIALMO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 431.200 lei, o pierdere netă de 62.727 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 1.115.646 lei2020 · Cifra de afaceri: 909.988 lei2021 · Cifra de afaceri: 648.496 lei2022 · Cifra de afaceri: 673.450 lei2023 · Cifra de afaceri: 431.200 lei2019 · Profit net: 14.625 lei2020 · Profit net: −6.480 lei2021 · Profit net: −280.755 lei2022 · Profit net: 104.265 lei2023 · Profit net: −62.727 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.115.646 lei1,1 mil.20192020: 909.988 lei20202021: 648.496 lei20212022: 673.450 lei20222023: 431.200 lei431 mii2023
Profit net lei
2019: 14.625 lei20192020: −6.480 lei20202021: −280.755 lei−281 mii20212022: 104.265 lei104 mii20222023: −62.727 lei−63 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru VIALMO CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 431.200 lei în scădere față de 2022 −62.727 lei în scădere față de 2022 1.188.898 lei în scădere față de 2022 — 943.401 lei −245.497 lei 7 în scădere față de 2022
2022 673.450 lei în creștere față de 2021 104.265 lei în creștere față de 2021 1.371.517 lei în creștere față de 2021 5.224 lei 1.183.523 lei −182.770 lei 8 în scădere față de 2021
2021 648.496 lei în scădere față de 2020 −280.755 lei în scădere față de 2020 1.209.315 lei în creștere față de 2020 14.577 lei 907.703 lei −287.035 lei 12 în creștere față de 2020
2020 909.988 lei în scădere față de 2019 −6.480 lei în scădere față de 2019 646.340 lei în creștere față de 2019 26.138 lei 614.122 lei −6.080 lei 11 în creștere față de 2019
2019 1.115.646 lei 14.625 lei 232.587 lei 40.531 lei 207.081 lei 15.025 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare