VIERO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 18641091, Nr. Reg. Com. J2006000454016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 5 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT RĂSCRUCI COM. BONŢIDA, , NR.269A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- VIERO S.R.L.
- CUI
- 18641091
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000454016
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 mai 2006
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, SAT RĂSCRUCI COM. BONŢIDA, , NR.269A
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7020
- Domeniu de activitate
- Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Situații financiare
În 2025, VIERO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 6.287 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei în scădere față de 2024 | −6.287 lei în creștere față de 2024 | 67.850 lei în scădere față de 2024 | 128 lei | 83.613 lei | 15.891 lei | 2 |
| 2024 | 117.490 lei în scădere față de 2023 | −25.237 lei în scădere față de 2023 | 80.375 lei în creștere față de 2023 | 128 lei | 102.515 lei | 22.268 lei | — |
| 2023 | 225.320 lei în creștere față de 2022 | 61.053 lei în scădere față de 2022 | 43.587 lei în creștere față de 2022 | 128 lei | 90.964 lei | 47.505 lei | 3 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 209.550 lei în creștere față de 2021 | 136.206 lei în creștere față de 2021 | 16.301 lei în creștere față de 2021 | 128 lei | 178.224 lei | 162.051 lei | 2 în creștere față de 2021 |
| 2021 | 99.822 lei | 91.963 lei în creștere față de 2020 | 3.972 lei în scădere față de 2020 | 128 lei | 94.689 lei | 90.845 lei | 1 |
| 2020 | — | 0 lei | 7.223 lei | 128 lei | 5.977 lei | −1.118 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 7.223 lei | 128 lei | 5.977 lei | −1.118 lei | — |
| 2018 | — | −7 lei în scădere față de 2017 | 7.223 lei în creștere față de 2017 | 128 lei | 5.977 lei | −1.118 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2016 | 7.216 lei | 128 lei | 5.977 lei | −1.111 lei | — |
| 2016 | 0 lei | −2.305 lei | 7.216 lei | 128 lei | 5.977 lei | −1.111 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
