VILLAGE PRODUCTION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37651784, Nr. Reg. Com. J2017003037120. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1039 - Prelucrarea si conservarea fructelor si legumelor n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 25 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE DIMA, NR.26, BL.VI, SC.III, AP.24, cod poștal 400342. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- VILLAGE PRODUCTION SRL
- CUI
- 37651784
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017003037120
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 mai 2017
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE DIMA, NR.26, BL.VI, SC.III, AP.24
- Cod poștal
- 400342
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1039
- Domeniu de activitate
- Prelucrarea si conservarea fructelor si legumelor n.c.a.
Situații financiare
În 2025, VILLAGE PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 22.917 lei, un profit net de 3.646 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.917 lei în scădere față de 2024 | 3.646 lei în creștere față de 2024 | 92.748 lei în creștere față de 2024 | 47.440 lei | 53.266 lei | 7.958 lei | 0 |
| 2024 | 25.685 lei | −3.202 lei în scădere față de 2023 | 87.495 lei în scădere față de 2023 | 70.212 lei | 21.595 lei | 4.312 lei | 0 |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 112.854 lei în scădere față de 2022 | 191.635 lei | 1.923 lei | 80.704 lei | — |
| 2022 | — | 148.465 lei în creștere față de 2021 | 112.855 lei în scădere față de 2021 | 191.635 lei | 1.923 lei | 80.703 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 118.493 lei | 191.635 lei | 18.207 lei | −67.762 lei | — |
| 2020 | 34.416 lei în creștere față de 2019 | −14.866 lei în creștere față de 2019 | 118.493 lei în scădere față de 2019 | 191.635 lei | 18.207 lei | −67.762 lei | 2 |
| 2019 | 13.164 lei | −30.712 lei în scădere față de 2018 | 133.565 lei în scădere față de 2018 | 191.635 lei | 48.145 lei | −52.896 lei | 2 |
| 2018 | — | −20.551 lei în scădere față de 2017 | 258.908 lei în creștere față de 2017 | 191.466 lei | 45.258 lei | −22.184 lei | 2 |
| 2017 | — | −1.834 lei | 1.900 lei | — | 266 lei | −1.634 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
