VIMARSAM CARGO S.R.L.

VIMARSAM CARGO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 41236093, Nr. Reg. Com. J2019000554099. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, SAT GROPENI COM. GROPENI, STR. GEORGE ENESCU, NR.638, cod poștal 817070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VIMARSAM CARGO S.R.L.
CUI
41236093
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000554099
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, SAT GROPENI COM. GROPENI, STR. GEORGE ENESCU, NR.638
Cod poștal
817070
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, VIMARSAM CARGO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.967 lei, o pierdere netă de 7.613 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 132.527 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.110 lei2021 · Cifra de afaceri: 163.879 lei2022 · Cifra de afaceri: 214.113 lei2023 · Cifra de afaceri: 168.015 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.967 lei2019 · Profit net: 54.842 lei2020 · Profit net: −13.111 lei2021 · Profit net: 16.952 lei2022 · Profit net: 17.162 lei2023 · Profit net: 31.611 lei2024 · Profit net: −7.613 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 132.527 lei20192020: 5.110 lei20202021: 163.879 lei20212022: 214.113 lei214 mii20222023: 168.015 lei20232024: 10.967 lei11 mii2024
Profit net lei
2019: 54.842 lei55 mii20192020: −13.111 lei−13 mii20202021: 16.952 lei20212022: 17.162 lei20222023: 31.611 lei20232024: −7.613 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VIMARSAM CARGO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 10.967 lei în scădere față de 2023 −7.613 lei în scădere față de 2023 42.232 lei în scădere față de 2023 — 123.774 lei 81.542 lei —
2023 168.015 lei în scădere față de 2022 31.611 lei în creștere față de 2022 61.125 lei în scădere față de 2022 — 150.281 lei 89.156 lei 1
2022 214.113 lei în creștere față de 2021 17.162 lei în creștere față de 2021 79.507 lei în creștere față de 2021 — 155.552 lei 76.045 lei 1
2021 163.879 lei în creștere față de 2020 16.952 lei în creștere față de 2020 22.233 lei în creștere față de 2020 — 81.116 lei 58.883 lei 1
2020 5.110 lei în scădere față de 2019 −13.111 lei în scădere față de 2019 13.940 lei în scădere față de 2019 — 55.871 lei 41.931 lei 1
2019 132.527 lei 54.842 lei 20.585 lei 182 lei 75.445 lei 55.042 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare