VINCI ENERGIES S.R.L.

VINCI ENERGIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21705500, Nr. Reg. Com. J40/9014/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6420 - Activitati ale holdingurilor. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PICTOR ARTHUR VERONA, NR.17, ET.P, AP.CAMERA 8, cod poștal 010312. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VINCI ENERGIES S.R.L.
CUI
21705500
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/9014/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PICTOR ARTHUR VERONA, NR.17, ET.P, AP.CAMERA 8
Cod poștal
010312
Cod CAEN
6420
Domeniu de activitate
Activitati ale holdingurilor

Situații financiare

În 2025, VINCI ENERGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.568.795 lei, un profit net de 45.724.644 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20,0 mil.020,0 mil.40,0 mil.60,0 mil.80,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.434.925 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.549.108 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.783.657 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.975.929 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.363.762 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.241.186 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.547.285 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.406.756 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.954.156 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.568.795 lei2016 · Profit net: 2.592.945 lei2017 · Profit net: 3.315.920 lei2018 · Profit net: 3.976.385 lei2019 · Profit net: 3.400.210 lei2020 · Profit net: 1.087.469 lei2021 · Profit net: 12.983.004 lei2022 · Profit net: −1.846.381 lei2023 · Profit net: 18.312.469 lei2024 · Profit net: 61.239.536 lei2025 · Profit net: 45.724.644 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.434.925 lei'162017: 1.549.108 lei'172018: 1.783.657 lei'182019: 1.975.929 lei'192020: 2.363.762 lei'202021: 2.241.186 lei'212022: 2.547.285 lei'222023: 3.406.756 lei'232024: 4.954.156 lei'242025: 5.568.795 lei5,6 mil.'25
Profit net lei
2016: 2.592.945 lei'162017: 3.315.920 lei'172018: 3.976.385 lei'182019: 3.400.210 lei'192020: 1.087.469 lei'202021: 12.983.004 lei'212022: −1.846.381 lei−1,8 mil.'222023: 18.312.469 lei'232024: 61.239.536 lei61,2 mil.'242025: 45.724.644 lei45,7 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru VINCI ENERGIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.568.795 lei în creștere față de 2024 45.724.644 lei în scădere față de 2024 180.502.839 lei în creștere față de 2024 936.692.937 lei 44.103.416 lei 797.978.882 lei 3
2024 4.954.156 lei în creștere față de 2023 61.239.536 lei în creștere față de 2023 1.875.039 lei în scădere față de 2023 173.722.425 lei −17.697.906 lei 152.254.238 lei 3 în creștere față de 2023
2023 3.406.756 lei în creștere față de 2022 18.312.469 lei în creștere față de 2022 2.211.508 lei în scădere față de 2022 173.715.997 lei −79.068.168 lei 91.014.703 lei 2 în creștere față de 2022
2022 2.547.285 lei în creștere față de 2021 −1.846.381 lei în scădere față de 2021 4.533.513 lei în creștere față de 2021 173.749.997 lei −95.192.682 lei 72.702.234 lei 1
2021 2.241.186 lei în scădere față de 2020 12.983.004 lei în creștere față de 2020 4.364.447 lei în creștere față de 2020 173.647.180 lei −93.298.579 lei 74.548.615 lei 1
2020 2.363.762 lei în creștere față de 2019 1.087.469 lei în scădere față de 2019 155.188 lei în creștere față de 2019 82.764.899 lei −20.025.508 lei 61.565.611 lei 1
2019 1.975.929 lei în creștere față de 2018 3.400.210 lei în scădere față de 2018 75.832 lei în creștere față de 2018 82.763.089 lei −17.649.856 lei 63.883.642 lei 1
2018 1.783.657 lei în creștere față de 2017 3.976.385 lei în creștere față de 2017 71.634 lei în creștere față de 2017 82.750.549 lei −18.737.017 lei 62.864.432 lei 1
2017 1.549.108 lei în creștere față de 2016 3.315.920 lei în creștere față de 2016 62.861 lei în scădere față de 2016 77.040.453 lei −14.705.306 lei 61.217.347 lei 1
2016 1.434.925 lei 2.592.945 lei 136.637 lei 76.993.795 lei −15.565.861 lei 60.185.177 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.