VINIFIQUE S.R.L.

VINIFIQUE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42292393, Nr. Reg. Com. J2020000560223. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1102 - Fabricarea vinurilor din struguri. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT COTNARI COM. COTNARI, PARTER, BL.8, AP.2, cod poștal 707120. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VINIFIQUE S.R.L.
CUI
42292393
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000560223
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT COTNARI COM. COTNARI, PARTER, BL.8, AP.2
Cod poștal
707120
Cod CAEN
1102
Domeniu de activitate
Fabricarea vinurilor din struguri

Situații financiare

În 2025, VINIFIQUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 341.566 lei, un profit net de 29.447 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 41.172 lei2022 · Cifra de afaceri: 112.506 lei2023 · Cifra de afaceri: 137.625 lei2024 · Cifra de afaceri: 262.688 lei2025 · Cifra de afaceri: 341.566 lei2020 · Profit net: −42.699 lei2021 · Profit net: −29.772 lei2022 · Profit net: 16.085 lei2023 · Profit net: 15.276 lei2024 · Profit net: 12.142 lei2025 · Profit net: 29.447 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 41.172 lei20212022: 112.506 lei20222023: 137.625 lei20232024: 262.688 lei20242025: 341.566 lei342 mii2025
Profit net lei
2020: −42.699 lei−43 mii20202021: −29.772 lei20212022: 16.085 lei20222023: 15.276 lei20232024: 12.142 lei20242025: 29.447 lei29 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VINIFIQUE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 341.566 lei în creștere față de 2024 29.447 lei în creștere față de 2024 105.481 lei în scădere față de 2024 — 106.160 lei 679 lei 0
2024 262.688 lei în creștere față de 2023 12.142 lei în scădere față de 2023 126.956 lei în creștere față de 2023 — 98.188 lei −28.768 lei —
2023 137.625 lei în creștere față de 2022 15.276 lei în scădere față de 2022 100.106 lei în creștere față de 2022 — 59.196 lei −40.910 lei 0
2022 112.506 lei în creștere față de 2021 16.085 lei în creștere față de 2021 94.411 lei în creștere față de 2021 — 38.226 lei −56.185 lei 0
2021 41.172 lei −29.772 lei în creștere față de 2020 92.448 lei în creștere față de 2020 — 20.177 lei −72.271 lei 0
2020 — −42.699 lei 69.221 lei — 26.722 lei −42.499 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare