VINTILA PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

VINTILA PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 40435314, Nr. Reg. Com. J27/61/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. BRADULUI, BL.3, AP.17, cod poștal 611053. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VINTILA PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40435314
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J27/61/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. BRADULUI, BL.3, AP.17
Cod poștal
611053
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, VINTILA PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 11.468 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 416.129 lei2020 · Cifra de afaceri: 195.393 lei2021 · Cifra de afaceri: 444.504 lei2022 · Cifra de afaceri: 272.092 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.181.661 lei2024 · Cifra de afaceri: 241.981 lei2019 · Profit net: −97.883 lei2020 · Profit net: −313.491 lei2021 · Profit net: −268.073 lei2022 · Profit net: −190.855 lei2023 · Profit net: 341.283 lei2024 · Profit net: 66.350 lei2025 · Profit net: −11.468 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 416.129 lei20192020: 195.393 lei20202021: 444.504 lei20212022: 272.092 lei20222023: 2.181.661 lei2,2 mil.20232024: 241.981 lei242 mii2024
Profit net lei
2019: −97.883 lei20192020: −313.491 lei−313 mii20202021: −268.073 lei20212022: −190.855 lei20222023: 341.283 lei341 mii20232024: 66.350 lei20242025: −11.468 lei−11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VINTILA PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −11.468 lei în scădere față de 2024 1.075.325 lei în scădere față de 2024 2.227 lei 315.489 lei −656.190 lei —
2024 241.981 lei în scădere față de 2023 66.350 lei în scădere față de 2023 1.107.407 lei în creștere față de 2023 3.897 lei 318.961 lei −648.722 lei 1 în scădere față de 2023
2023 2.181.661 lei în creștere față de 2022 341.283 lei în creștere față de 2022 1.024.672 lei în scădere față de 2022 5.567 lei 397.750 lei −485.528 lei 6
2022 272.092 lei în scădere față de 2021 −190.855 lei în creștere față de 2021 1.247.157 lei în creștere față de 2021 — 437.391 lei −870.102 lei 6 în scădere față de 2021
2021 444.504 lei în creștere față de 2020 −268.073 lei în creștere față de 2020 866.304 lei în creștere față de 2020 — 187.057 lei −679.247 lei 19 în scădere față de 2020
2020 195.393 lei în scădere față de 2019 −313.491 lei în scădere față de 2019 546.702 lei în creștere față de 2019 — 135.528 lei −411.174 lei 31 în creștere față de 2019
2019 416.129 lei −97.883 lei 190.840 lei — 93.157 lei −97.683 lei 23

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare