VIOLETA & CORNEL CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 15 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

VIOLETA & CORNEL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41603297, Nr. Reg. Com. J28/1013/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. MĂGURII, NR.32, ET.PARTER, cod poștal 230050. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 15 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VIOLETA & CORNEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41603297
Stare
Inactivă fiscal din 15 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J28/1013/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 septembrie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. MĂGURII, NR.32, ET.PARTER
Cod poștal
230050
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, VIOLETA & CORNEL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.251 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 732.419 lei2022 · Cifra de afaceri: 706.007 lei2023 · Cifra de afaceri: 38.482 lei2019 · Profit net: −35 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 510.124 lei2022 · Profit net: 403.187 lei2023 · Profit net: −49.145 lei2024 · Profit net: −6.251 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 732.419 lei732 mii20212022: 706.007 lei20222023: 38.482 lei38 mii2023
Profit net lei
2019: −35 lei20192020: 0 lei20202021: 510.124 lei510 mii20212022: 403.187 lei20222023: −49.145 lei−49 mii20232024: −6.251 lei−6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VIOLETA & CORNEL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −6.251 lei în creștere față de 2023 337.064 lei în creștere față de 2023 20.533 lei 261.223 lei −55.308 lei —
2023 38.482 lei în scădere față de 2022 −49.145 lei în scădere față de 2022 335.054 lei în creștere față de 2022 21.990 lei 264.119 lei −48.945 lei 3 în scădere față de 2022
2022 706.007 lei în scădere față de 2021 403.187 lei în scădere față de 2021 305.555 lei în creștere față de 2021 23.335 lei 1.195.696 lei 913.476 lei 4
2021 732.419 lei 510.124 lei în creștere față de 2020 80.014 lei în creștere față de 2020 6.611 lei 583.692 lei 510.289 lei 4
2020 — 0 lei în creștere față de 2019 50 lei — 215 lei 165 lei —
2019 — −35 lei 50 lei — 215 lei 165 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare