VIORELELOR RESIDENCE S.R.L.

VIORELELOR RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41501238, Nr. Reg. Com. J2021000083033. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 8 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, INT. DOAGA, NR.8, cod poștal 110440. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VIORELELOR RESIDENCE S.R.L.
CUI
41501238
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000083033
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 august 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, INT. DOAGA, NR.8
Cod poștal
110440
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, VIORELELOR RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 1.426 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2019202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.702.273 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.988.698 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.296.562 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.889 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −2.934 lei2021 · Profit net: 1.249.930 lei2022 · Profit net: 1.615.532 lei2023 · Profit net: 453.985 lei2024 · Profit net: −97.442 lei2025 · Profit net: 1.426 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.702.273 lei4,7 mil.20212022: 3.988.698 lei20222023: 1.296.562 lei20232024: 3.889 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: −2.934 lei20192021: 1.249.930 lei20212022: 1.615.532 lei1,6 mil.20222023: 453.985 lei20232024: −97.442 lei−97 mii20242025: 1.426 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VIORELELOR RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 1.426 lei în creștere față de 2024 140.507 lei în scădere față de 2024 884.558 lei 703.902 lei 1.447.953 lei 1
2024 3.889 lei în scădere față de 2023 −97.442 lei în scădere față de 2023 141.712 lei în creștere față de 2023 885.405 lei 757.245 lei 1.446.527 lei 1
2023 1.296.562 lei în scădere față de 2022 453.985 lei în scădere față de 2022 101.248 lei în scădere față de 2022 887.947 lei 757.269 lei 1.543.968 lei 1 în scădere față de 2022
2022 3.988.698 lei în scădere față de 2021 1.615.532 lei în creștere față de 2021 1.616.219 lei în scădere față de 2021 884.558 lei 2.365.123 lei 1.633.462 lei 2 în creștere față de 2021
2021 4.702.273 lei 1.249.930 lei în creștere față de 2019 1.883.305 lei în creștere față de 2019 391.100 lei 3.217.683 lei 1.725.478 lei 1
2019 — −2.934 lei 1.436.909 lei 583 lei 1.433.592 lei −2.734 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare