VISION BY MARIUS COGEAN S.R.L.

VISION BY MARIUS COGEAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42643940, Nr. Reg. Com. J08/1044/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 18 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MĂRGĂRITARELOR, NR.32, BL.126, SC.A, AP.23, cod poștal 500388. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VISION BY MARIUS COGEAN S.R.L.
CUI
42643940
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1044/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iunie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MĂRGĂRITARELOR, NR.32, BL.126, SC.A, AP.23
Cod poștal
500388
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, VISION BY MARIUS COGEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei, o pierdere netă de 224 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 8.708 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.350 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 994 lei2024 · Cifra de afaceri: 16.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2020 · Profit net: 5.163 lei2021 · Profit net: 3.144 lei2022 · Profit net: −478 lei2023 · Profit net: −350 lei2024 · Profit net: 12.984 lei2025 · Profit net: −224 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 8.708 lei20202021: 7.350 lei20212022: 1.600 lei20222023: 994 lei20232024: 16.000 lei16 mii20242025: 5.000 lei5 mii2025
Profit net lei
2020: 5.163 lei20202021: 3.144 lei20212022: −478 lei−47820222023: −350 lei20232024: 12.984 lei13 mii20242025: −224 lei−2242025
Indicatori financiari pe ani pentru VISION BY MARIUS COGEAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.000 lei în scădere față de 2024 −224 lei în scădere față de 2024 3.866 lei în scădere față de 2024 8.008 lei 11.134 lei 15.276 lei —
2024 16.000 lei în creștere față de 2023 12.984 lei în creștere față de 2023 4.094 lei în scădere față de 2023 9.042 lei 10.551 lei 15.499 lei —
2023 994 lei în scădere față de 2022 −350 lei în creștere față de 2022 5.209 lei în creștere față de 2022 — 7.724 lei 2.515 lei —
2022 1.600 lei în scădere față de 2021 −478 lei în scădere față de 2021 4.742 lei în scădere față de 2021 — 7.608 lei 2.866 lei —
2021 7.350 lei în scădere față de 2020 3.144 lei în scădere față de 2020 10.025 lei în creștere față de 2020 848 lei 12.521 lei 3.344 lei —
2020 8.708 lei 5.163 lei 4.220 lei 2.303 lei 7.175 lei 5.363 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare