VISION CARE OPTIC S.R.L.-D.

Inactivă fiscal din 25 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

VISION CARE OPTIC S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39385905, Nr. Reg. Com. J22/1330/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. SOARELUI, NR.9, BL.G6, AP.2, cod poștal 707410. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 25 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VISION CARE OPTIC S.R.L.-D.
CUI
39385905
Stare
Inactivă fiscal din 25 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J22/1330/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. SOARELUI, NR.9, BL.G6, AP.2
Cod poștal
707410
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2022, VISION CARE OPTIC S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 113.013 lei, o pierdere netă de 18.433 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 188.080 lei2019 · Cifra de afaceri: 232.248 lei2020 · Cifra de afaceri: 263.156 lei2021 · Cifra de afaceri: 154.886 lei2022 · Cifra de afaceri: 113.013 lei2018 · Profit net: 125.917 lei2019 · Profit net: 12.489 lei2020 · Profit net: 93.752 lei2021 · Profit net: −16.502 lei2022 · Profit net: −18.433 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 188.080 lei20182019: 232.248 lei20192020: 263.156 lei263 mii20202021: 154.886 lei20212022: 113.013 lei113 mii2022
Profit net lei
2018: 125.917 lei126 mii20182019: 12.489 lei20192020: 93.752 lei20202021: −16.502 lei20212022: −18.433 lei−18 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru VISION CARE OPTIC S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 113.013 lei în scădere față de 2021 −18.433 lei în scădere față de 2021 219.232 lei în creștere față de 2021 29.208 lei 337.617 lei 147.593 lei 1
2021 154.886 lei în scădere față de 2020 −16.502 lei în scădere față de 2020 160.806 lei în creștere față de 2020 38.475 lei 288.357 lei 166.026 lei 1
2020 263.156 lei în creștere față de 2019 93.752 lei în creștere față de 2019 78.428 lei în creștere față de 2019 24.480 lei 236.476 lei 182.528 lei 1 în scădere față de 2019
2019 232.248 lei în creștere față de 2018 12.489 lei în scădere față de 2018 63.067 lei în creștere față de 2018 45.755 lei 155.918 lei 138.606 lei 2 în creștere față de 2018
2018 188.080 lei 125.917 lei 25.132 lei 36.193 lei 115.056 lei 126.117 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare