VISION QUALITY S.R.L.

VISION QUALITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 45146856, Nr. Reg. Com. J2021002608038. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. GRĂDINARILOR, NR.6, BL.R3, SC.A, ET.4, AP.19, cod poștal 115400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VISION QUALITY S.R.L.
CUI
45146856
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021002608038
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2021
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. GRĂDINARILOR, NR.6, BL.R3, SC.A, ET.4, AP.19
Cod poștal
115400
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2025, VISION QUALITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.662.069 lei, un profit net de 966.650 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.825 lei2022 · Cifra de afaceri: 93.660 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.708.166 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.467.253 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.662.069 lei2021 · Profit net: −1.768 lei2022 · Profit net: 18.779 lei2023 · Profit net: 127.546 lei2024 · Profit net: 965.564 lei2025 · Profit net: 966.650 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.825 lei20212022: 93.660 lei20222023: 1.708.166 lei20232024: 4.467.253 lei4,5 mil.20242025: 2.662.069 lei2,7 mil.2025
Profit net lei
2021: −1.768 lei−2 mii20212022: 18.779 lei20222023: 127.546 lei20232024: 965.564 lei20242025: 966.650 lei967 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VISION QUALITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.662.069 lei în scădere față de 2024 966.650 lei în creștere față de 2024 432.001 lei în creștere față de 2024 656.973 lei 1.093.318 lei 1.327.436 lei 10 în scădere față de 2024
2024 4.467.253 lei în creștere față de 2023 965.564 lei în creștere față de 2023 363.365 lei în scădere față de 2023 400.088 lei 982.452 lei 1.036.468 lei 41 în creștere față de 2023
2023 1.708.166 lei în creștere față de 2022 127.546 lei în creștere față de 2022 995.076 lei în creștere față de 2022 143.425 lei 979.443 lei 144.756 lei 22 în creștere față de 2022
2022 93.660 lei în creștere față de 2021 18.779 lei în creștere față de 2021 74.053 lei în creștere față de 2021 3.920 lei 79.568 lei 17.211 lei 2
2021 4.825 lei −1.768 lei 50.145 lei — 47.350 lei −1.568 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare