VISION TEAM EXPRESS S.R.L.

VISION TEAM EXPRESS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 44009362, Nr. Reg. Com. J38/416/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. DEM RĂDULESCU, NR.15, BL.X2, AP.20, cod poștal 240425. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VISION TEAM EXPRESS S.R.L.
CUI
44009362
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/416/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 martie 2021
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. DEM RĂDULESCU, NR.15, BL.X2, AP.20
Cod poștal
240425
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, VISION TEAM EXPRESS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 773 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 21.754 lei2022 · Cifra de afaceri: 235.366 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2021 · Profit net: −35.734 lei2022 · Profit net: −94.073 lei2023 · Profit net: 1.680 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −773 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 21.754 lei20212022: 235.366 lei235 mii20222023: 2.000 lei2 mii2023
Profit net lei
2021: −35.734 lei20212022: −94.073 lei−94 mii20222023: 1.680 lei2 mii20232024: 0 lei20242025: −773 lei−7732025
Indicatori financiari pe ani pentru VISION TEAM EXPRESS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −773 lei în scădere față de 2024 136.742 lei în creștere față de 2024 — 8.042 lei −128.700 lei —
2024 — 0 lei în scădere față de 2023 133.969 lei în scădere față de 2023 — 6.042 lei −127.927 lei —
2023 2.000 lei în scădere față de 2022 1.680 lei în creștere față de 2022 176.656 lei în creștere față de 2022 — 48.730 lei −127.927 lei —
2022 235.366 lei în creștere față de 2021 −94.073 lei în scădere față de 2021 171.318 lei în creștere față de 2021 — 41.711 lei −129.607 lei 4 în creștere față de 2021
2021 21.754 lei −35.734 lei 41.604 lei — 628 lei −35.534 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare