VISUAL CONT S.R.L.

VISUAL CONT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41154074, Nr. Reg. Com. J2019001904224. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MIHAIL GALINO, NR.42B, CAMERA 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VISUAL CONT S.R.L.
CUI
41154074
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001904224
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MIHAIL GALINO, NR.42B, CAMERA 1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, VISUAL CONT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 290.733 lei, un profit net de 95.787 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 44.220 lei2020 · Cifra de afaceri: 131.840 lei2021 · Cifra de afaceri: 163.450 lei2022 · Cifra de afaceri: 156.762 lei2023 · Cifra de afaceri: 172.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 248.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 290.733 lei2019 · Profit net: 28.716 lei2020 · Profit net: 67.385 lei2021 · Profit net: 46.418 lei2022 · Profit net: 46.012 lei2023 · Profit net: 6.725 lei2024 · Profit net: 40.877 lei2025 · Profit net: 95.787 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 44.220 lei20192020: 131.840 lei20202021: 163.450 lei20212022: 156.762 lei20222023: 172.000 lei20232024: 248.300 lei20242025: 290.733 lei291 mii2025
Profit net lei
2019: 28.716 lei20192020: 67.385 lei20202021: 46.418 lei20212022: 46.012 lei20222023: 6.725 lei20232024: 40.877 lei20242025: 95.787 lei96 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VISUAL CONT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 290.733 lei în creștere față de 2024 95.787 lei în creștere față de 2024 32.939 lei în creștere față de 2024 31.559 lei 97.800 lei 96.420 lei 2
2024 248.300 lei în creștere față de 2023 40.877 lei în creștere față de 2023 4.969 lei în scădere față de 2023 4.167 lei 42.311 lei 41.509 lei 2
2023 172.000 lei în creștere față de 2022 6.725 lei în scădere față de 2022 6.509 lei în creștere față de 2022 39.101 lei 18.389 lei 50.981 lei 2 în creștere față de 2022
2022 156.762 lei în scădere față de 2021 46.012 lei în scădere față de 2021 2.401 lei în scădere față de 2021 78.859 lei 33.014 lei 109.472 lei 1
2021 163.450 lei în creștere față de 2020 46.418 lei în scădere față de 2020 18.087 lei în scădere față de 2020 108.407 lei 8.112 lei 95.039 lei 1 în scădere față de 2020
2020 131.840 lei în creștere față de 2019 67.385 lei în creștere față de 2019 98.663 lei în creștere față de 2019 162.818 lei 21.916 lei 70.248 lei 2
2019 44.220 lei 28.716 lei 5.012 lei 47.035 lei 48.997 lei 28.916 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare