VISURI FARA CHEIE CONSTRUCT S.R.L.-D.

VISURI FARA CHEIE CONSTRUCT S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42787511, Nr. Reg. Com. J12/2065/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. GEORGE ENESCU, NR.1B, cod poștal 405300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VISURI FARA CHEIE CONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI
42787511
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2065/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. GEORGE ENESCU, NR.1B
Cod poștal
405300
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, VISURI FARA CHEIE CONSTRUCT S.R.L.-D. a raportat o pierdere netă de 4.900 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 27.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 54.651 lei2024 · Cifra de afaceri: 206.850 lei2020 · Profit net: −15.281 lei2022 · Profit net: −64.637 lei2023 · Profit net: −75.306 lei2024 · Profit net: 28.029 lei2025 · Profit net: −4.900 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 27.700 lei20202022: 0 lei20222023: 54.651 lei20232024: 206.850 lei207 mii2024
Profit net lei
2020: −15.281 lei20202022: −64.637 lei20222023: −75.306 lei−75 mii20232024: 28.029 lei28 mii20242025: −4.900 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VISURI FARA CHEIE CONSTRUCT S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −4.900 lei în scădere față de 2024 146.461 lei în scădere față de 2024 — 7.273 lei −139.188 lei 1 în scădere față de 2024
2024 206.850 lei în creștere față de 2023 28.029 lei în creștere față de 2023 154.109 lei în scădere față de 2023 — 19.821 lei −134.288 lei 3
2023 54.651 lei în creștere față de 2022 −75.306 lei în scădere față de 2022 163.825 lei în creștere față de 2022 — 1.508 lei −162.317 lei 3 în creștere față de 2022
2022 0 lei în scădere față de 2020 −64.637 lei în scădere față de 2020 87.011 lei în creștere față de 2020 — — −87.011 lei 1
2020 27.700 lei −15.281 lei 16.394 lei — 1.313 lei −15.081 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare