VIVA MANAGEMENT S.R.L.

VIVA MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 43245551, Nr. Reg. Com. J2020002601221. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6310 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 27 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. SOARELUI, NR.9, C1. PARTER. CAMERA 1, BL.G4, AP.1, cod poștal 707410. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VIVA MANAGEMENT S.R.L.
CUI
43245551
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002601221
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 octombrie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. SOARELUI, NR.9, C1. PARTER. CAMERA 1, BL.G4, AP.1
Cod poștal
707410
Cod CAEN
6310
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, VIVA MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 252.467 lei, o pierdere netă de 135.275 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 298.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 553.250 lei2022 · Cifra de afaceri: 189.957 lei2023 · Cifra de afaceri: 737.276 lei2024 · Cifra de afaceri: 574.384 lei2025 · Cifra de afaceri: 252.467 lei2020 · Profit net: 277.780 lei2021 · Profit net: 367.207 lei2022 · Profit net: 67.170 lei2023 · Profit net: 649.336 lei2024 · Profit net: 1.691 lei2025 · Profit net: −135.275 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 298.900 lei20202021: 553.250 lei20212022: 189.957 lei20222023: 737.276 lei737 mii20232024: 574.384 lei20242025: 252.467 lei252 mii2025
Profit net lei
2020: 277.780 lei20202021: 367.207 lei20212022: 67.170 lei20222023: 649.336 lei649 mii20232024: 1.691 lei20242025: −135.275 lei−135 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VIVA MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 252.467 lei în scădere față de 2024 −135.275 lei în scădere față de 2024 430.762 lei în creștere față de 2024 152.797 lei 145.878 lei −132.087 lei —
2024 574.384 lei în scădere față de 2023 1.691 lei în scădere față de 2023 140.711 lei în creștere față de 2023 244.694 lei 71.427 lei 175.410 lei 1
2023 737.276 lei în creștere față de 2022 649.336 lei în creștere față de 2022 43.140 lei în scădere față de 2022 61.556 lei 632.477 lei 650.893 lei 1
2022 189.957 lei în scădere față de 2021 67.170 lei în scădere față de 2021 63.702 lei în creștere față de 2021 29.950 lei 194.003 lei 160.251 lei 1 în scădere față de 2021
2021 553.250 lei în creștere față de 2020 367.207 lei în creștere față de 2020 29.484 lei în creștere față de 2020 51.650 lei 345.391 lei 367.557 lei 2
2020 298.900 lei 277.780 lei 7.187 lei 518 lei 284.649 lei 277.980 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare