VL FABRICATIONS S.R.L.

Radiată din 1 noiembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

VL FABRICATIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39213071, Nr. Reg. Com. J31/888/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 19 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT BOCŞIŢA COM. HERECLEAN, BOCŞIŢA, NR.9, cod poștal 457167. Societatea este radiată din data de 1 noiembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VL FABRICATIONS S.R.L.
CUI
39213071
Stare
Radiată din 1 noiembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J31/888/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 aprilie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT BOCŞIŢA COM. HERECLEAN, BOCŞIŢA, NR.9
Cod poștal
457167
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2023, VL FABRICATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.442 lei, o pierdere netă de 14.869 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 12.938 lei2019 · Cifra de afaceri: 86.130 lei2020 · Cifra de afaceri: 107.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 135.623 lei2022 · Cifra de afaceri: 255.028 lei2023 · Cifra de afaceri: 118.442 lei2018 · Profit net: −6.097 lei2019 · Profit net: 51.273 lei2020 · Profit net: 24.003 lei2021 · Profit net: 15.445 lei2022 · Profit net: 31.467 lei2023 · Profit net: −14.869 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.938 lei20182019: 86.130 lei20192020: 107.250 lei20202021: 135.623 lei20212022: 255.028 lei255 mii20222023: 118.442 lei118 mii2023
Profit net lei
2018: −6.097 lei20182019: 51.273 lei51 mii20192020: 24.003 lei20202021: 15.445 lei20212022: 31.467 lei20222023: −14.869 lei−15 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru VL FABRICATIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 118.442 lei în scădere față de 2022 −14.869 lei în scădere față de 2022 11.999 lei în scădere față de 2022 — 13.905 lei 2.017 lei 1
2022 255.028 lei în creștere față de 2021 31.467 lei în creștere față de 2021 51.535 lei în creștere față de 2021 56.697 lei 42.214 lei 48.398 lei 1
2021 135.623 lei în creștere față de 2020 15.445 lei în scădere față de 2020 4.147 lei în creștere față de 2020 5.595 lei 45.798 lei 47.246 lei 1
2020 107.250 lei în creștere față de 2019 24.003 lei în scădere față de 2019 3.788 lei în creștere față de 2019 3.104 lei 43.236 lei 42.326 lei 1
2019 86.130 lei în creștere față de 2018 51.273 lei în creștere față de 2018 731 lei în scădere față de 2018 7.790 lei 38.316 lei 45.375 lei —
2018 12.938 lei −6.097 lei 19.062 lei 11.044 lei 2.121 lei −5.897 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare