VL MELIRALU S.R.L.

VL MELIRALU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 40668468, Nr. Reg. Com. J2019000339180. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. COMUNA DIN PARIS, NR.15, CAMERA NR. 2, BL.15, SC.2, ET.P, AP.2, cod poștal 210124. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VL MELIRALU S.R.L.
CUI
40668468
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000339180
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. COMUNA DIN PARIS, NR.15, CAMERA NR. 2, BL.15, SC.2, ET.P, AP.2
Cod poștal
210124
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, VL MELIRALU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.586 lei, o pierdere netă de 8.530 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 32.051 lei2020 · Cifra de afaceri: 36.788 lei2021 · Cifra de afaceri: 44.837 lei2022 · Cifra de afaceri: 53.525 lei2023 · Cifra de afaceri: 46.435 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.148 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.586 lei2019 · Profit net: 13.606 lei2020 · Profit net: 17.968 lei2021 · Profit net: 23.872 lei2022 · Profit net: 17.305 lei2023 · Profit net: 16.964 lei2024 · Profit net: −12.406 lei2025 · Profit net: −8.530 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 32.051 lei20192020: 36.788 lei20202021: 44.837 lei20212022: 53.525 lei54 mii20222023: 46.435 lei20232024: 20.148 lei20242025: 21.586 lei22 mii2025
Profit net lei
2019: 13.606 lei20192020: 17.968 lei20202021: 23.872 lei24 mii20212022: 17.305 lei20222023: 16.964 lei20232024: −12.406 lei−12 mii20242025: −8.530 lei−9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VL MELIRALU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.586 lei în creștere față de 2024 −8.530 lei în creștere față de 2024 39.875 lei în creștere față de 2024 23.958 lei 24.896 lei 8.979 lei 0
2024 20.148 lei în scădere față de 2023 −12.406 lei în scădere față de 2023 20.913 lei în creștere față de 2023 36.458 lei 41.964 lei 57.509 lei 0 în scădere față de 2023
2023 46.435 lei în scădere față de 2022 16.964 lei în scădere față de 2022 995 lei în scădere față de 2022 48.958 lei 41.952 lei 89.915 lei 1
2022 53.525 lei în creștere față de 2021 17.305 lei în scădere față de 2021 33.277 lei în creștere față de 2021 2.500 lei 103.728 lei 72.951 lei 1 în creștere față de 2021
2021 44.837 lei în creștere față de 2020 23.872 lei în creștere față de 2020 30.402 lei în scădere față de 2020 10.031 lei 76.017 lei 55.646 lei 0
2020 36.788 lei în creștere față de 2019 17.968 lei în creștere față de 2019 30.604 lei în creștere față de 2019 17.625 lei 44.753 lei 31.774 lei 0
2019 32.051 lei 13.606 lei 30.332 lei 25.218 lei 18.920 lei 13.806 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare