VLADISAND CATERING S.R.L.

VLADISAND CATERING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 40300210, Nr. Reg. Com. J2018001378105. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5621 - Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente. Societatea a fost înființată la data de 13 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, STR. EURO 85, NR.10, cod poștal 127325. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VLADISAND CATERING S.R.L.
CUI
40300210
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001378105
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 decembrie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, STR. EURO 85, NR.10
Cod poștal
127325
Cod CAEN
5621
Domeniu de activitate
Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente

Situații financiare

În 2024, VLADISAND CATERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.167.385 lei, un profit net de 1.327 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 106.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 289.903 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.614.331 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.967.361 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.167.385 lei2018 · Profit net: −396 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 2.255 lei2021 · Profit net: 2.249 lei2022 · Profit net: 209.438 lei2023 · Profit net: 49.814 lei2024 · Profit net: 1.327 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 0 lei20192020: 106.600 lei20202021: 289.903 lei20212022: 1.614.331 lei20222023: 1.967.361 lei20232024: 2.167.385 lei2,2 mil.2024
Profit net lei
2018: −396 lei−39620182019: 0 lei20192020: 2.255 lei20202021: 2.249 lei20212022: 209.438 lei209 mii20222023: 49.814 lei20232024: 1.327 lei1 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VLADISAND CATERING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.167.385 lei în creștere față de 2023 1.327 lei în scădere față de 2023 147.008 lei în scădere față de 2023 137.932 lei 339.093 lei 264.887 lei 4
2023 1.967.361 lei în creștere față de 2022 49.814 lei în scădere față de 2022 155.713 lei în scădere față de 2022 241.127 lei 271.670 lei 263.560 lei 4 în scădere față de 2022
2022 1.614.331 lei în creștere față de 2021 209.438 lei în creștere față de 2021 237.087 lei în creștere față de 2021 276.663 lei 296.087 lei 213.746 lei 6 în creștere față de 2021
2021 289.903 lei în creștere față de 2020 2.249 lei în scădere față de 2020 78.552 lei în creștere față de 2020 134.503 lei 98.668 lei 4.308 lei 5 în creștere față de 2020
2020 106.600 lei în creștere față de 2019 2.255 lei în creștere față de 2019 39.780 lei în creștere față de 2019 162.897 lei 57.647 lei 2.059 lei 3
2019 0 lei 0 lei în creștere față de 2018 400 lei — 204 lei −196 lei —
2018 0 lei −396 lei 400 lei — 204 lei −196 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare