VLAMAT CONSTRUCT SRL

VLAMAT CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38014763, Nr. Reg. Com. J2017003952238. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 21 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.3, cod poștal 077025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VLAMAT CONSTRUCT SRL
CUI
38014763
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003952238
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iulie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.3
Cod poștal
077025
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VLAMAT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.166.147 lei, un profit net de 963.835 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2017201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 823.733 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.582.990 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.009.050 lei2022 · Cifra de afaceri: 886.782 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.822.614 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.292.927 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.166.147 lei2017 · Profit net: −1.060 lei2018 · Profit net: −3.665 lei2019 · Profit net: 178.834 lei2020 · Profit net: 1.616.705 lei2021 · Profit net: 485.524 lei2022 · Profit net: 245.213 lei2023 · Profit net: 703.551 lei2024 · Profit net: 1.456.840 lei2025 · Profit net: 963.835 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 823.733 lei20192020: 4.582.990 lei4,6 mil.20202021: 2.009.050 lei20212022: 886.782 lei20222023: 1.822.614 lei20232024: 3.292.927 lei20242025: 4.166.147 lei4,2 mil.2025
Profit net lei
2017: −1.060 lei'172018: −3.665 lei−4 mii'182019: 178.834 lei'192020: 1.616.705 lei1,6 mil.'202021: 485.524 lei'212022: 245.213 lei'222023: 703.551 lei'232024: 1.456.840 lei'242025: 963.835 lei964 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VLAMAT CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.166.147 lei în creștere față de 2024 963.835 lei în scădere față de 2024 611.940 lei în scădere față de 2024 1.746.580 lei 2.085.761 lei 3.240.159 lei 8 în creștere față de 2024
2024 3.292.927 lei în creștere față de 2023 1.456.840 lei în creștere față de 2023 2.189.446 lei în creștere față de 2023 527.357 lei 3.936.559 lei 2.276.324 lei 3 în scădere față de 2023
2023 1.822.614 lei în creștere față de 2022 703.551 lei în creștere față de 2022 1.938.834 lei în creștere față de 2022 173.899 lei 4.049.167 lei 2.286.875 lei 6
2022 886.782 lei în scădere față de 2021 245.213 lei în scădere față de 2021 930.985 lei în creștere față de 2021 860.454 lei 2.574.324 lei 2.507.242 lei 6 în creștere față de 2021
2021 2.009.050 lei în scădere față de 2020 485.524 lei în scădere față de 2020 144.511 lei în scădere față de 2020 159.102 lei 2.289.986 lei 2.309.660 lei 4
2020 4.582.990 lei în creștere față de 2019 1.616.705 lei în creștere față de 2019 1.097.024 lei în scădere față de 2019 202.418 lei 2.712.426 lei 1.824.136 lei 4
2019 823.733 lei 178.834 lei în creștere față de 2018 3.252.679 lei în creștere față de 2018 — 3.426.988 lei 174.309 lei 4
2018 — −3.665 lei în scădere față de 2017 1.606.237 lei în creștere față de 2017 146.809 lei 1.454.903 lei −4.525 lei 4
2017 — −1.060 lei 277.660 lei 71 lei 276.729 lei −860 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare