VLĂŞAN COM STRUCTOR S.R.L.

VLĂŞAN COM STRUCTOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41890623, Nr. Reg. Com. J30/1196/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT TRIP COM. BIXAD, TRIP, NR.88, cod poștal 447057. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VLĂŞAN COM STRUCTOR S.R.L.
CUI
41890623
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/1196/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT TRIP COM. BIXAD, TRIP, NR.88
Cod poștal
447057
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, VLĂŞAN COM STRUCTOR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 30.292 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.140 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 27.200 lei2024 · Cifra de afaceri: 63.025 lei2019 · Profit net: 1.193 lei2020 · Profit net: −32.883 lei2021 · Profit net: −19.111 lei2022 · Profit net: −4.962 lei2023 · Profit net: 12.316 lei2024 · Profit net: −125.729 lei2025 · Profit net: −30.292 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 5.000 lei20192020: 32.140 lei20202021: 20.000 lei20212023: 27.200 lei20232024: 63.025 lei63 mii2024
Profit net lei
2019: 1.193 lei20192020: −32.883 lei20202021: −19.111 lei20212022: −4.962 lei20222023: 12.316 lei12 mii20232024: −125.729 lei−126 mii20242025: −30.292 lei−30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VLĂŞAN COM STRUCTOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −30.292 lei în creștere față de 2024 217.501 lei în scădere față de 2024 — 17.234 lei −200.267 lei —
2024 63.025 lei în creștere față de 2023 −125.729 lei în scădere față de 2023 225.902 lei în creștere față de 2023 — 55.926 lei −169.976 lei 1
2023 27.200 lei 12.316 lei în creștere față de 2022 121.062 lei în creștere față de 2022 — 77.815 lei −43.247 lei 1
2022 — −4.962 lei în creștere față de 2021 85.661 lei în creștere față de 2021 — 30.098 lei −55.563 lei 1
2021 20.000 lei în scădere față de 2020 −19.111 lei în creștere față de 2020 80.671 lei în creștere față de 2020 — 30.070 lei −50.601 lei 1 în scădere față de 2020
2020 32.140 lei în creștere față de 2019 −32.883 lei în scădere față de 2019 51.681 lei în creștere față de 2019 — 20.191 lei −31.490 lei 2 în creștere față de 2019
2019 5.000 lei 1.193 lei 3.807 lei — 5.200 lei 1.393 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare