VLCU FOREST S.R.L.

VLCU FOREST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38533990, Nr. Reg. Com. J2017006552125. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1611 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 24 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT MĂGURI-RĂCĂTĂU COM. MĂGURI-RĂCĂTĂU, MĂGURI-RĂCĂTĂU, NR.119C, cod poștal 407365. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VLCU FOREST S.R.L.
CUI
38533990
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017006552125
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 noiembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT MĂGURI-RĂCĂTĂU COM. MĂGURI-RĂCĂTĂU, MĂGURI-RĂCĂTĂU, NR.119C
Cod poștal
407365
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1611
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, VLCU FOREST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.736.755 lei, un profit net de 153.882 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.084.253 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.704.362 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.701.792 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.270.896 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.876.898 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.359.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.131.822 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.736.755 lei2017 · Profit net: −1.221 lei2018 · Profit net: 178.505 lei2019 · Profit net: 213.173 lei2020 · Profit net: 268.892 lei2021 · Profit net: 849.430 lei2022 · Profit net: 362.379 lei2023 · Profit net: 338.270 lei2024 · Profit net: 60.076 lei2025 · Profit net: 153.882 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.084.253 lei'182019: 1.704.362 lei'192020: 1.701.792 lei'202021: 3.270.896 lei3,3 mil.'212022: 2.876.898 lei'222023: 2.359.085 lei'232024: 2.131.822 lei'242025: 2.736.755 lei2,7 mil.'25
Profit net lei
2017: −1.221 lei−1 mii'172018: 178.505 lei'182019: 213.173 lei'192020: 268.892 lei'202021: 849.430 lei849 mii'212022: 362.379 lei'222023: 338.270 lei'232024: 60.076 lei'242025: 153.882 lei154 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VLCU FOREST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.736.755 lei în creștere față de 2024 153.882 lei în creștere față de 2024 83.779 lei în scădere față de 2024 166.952 lei 1.790.717 lei 1.875.129 lei 7 în creștere față de 2024
2024 2.131.822 lei în scădere față de 2023 60.076 lei în scădere față de 2023 281.275 lei în creștere față de 2023 233.480 lei 1.988.703 lei 1.943.469 lei 4 în scădere față de 2023
2023 2.359.085 lei în scădere față de 2022 338.270 lei în scădere față de 2022 261.715 lei în creștere față de 2022 111.713 lei 2.033.395 lei 1.883.393 lei 5
2022 2.876.898 lei în scădere față de 2021 362.379 lei în scădere față de 2021 174.339 lei în scădere față de 2021 146.509 lei 1.572.954 lei 1.545.124 lei 5
2021 3.270.896 lei în creștere față de 2020 849.430 lei în creștere față de 2020 178.686 lei în scădere față de 2020 197.540 lei 1.374.416 lei 1.393.270 lei 5 în creștere față de 2020
2020 1.701.792 lei în scădere față de 2019 268.892 lei în creștere față de 2019 223.601 lei în creștere față de 2019 165.660 lei 645.903 lei 587.962 lei 4 în creștere față de 2019
2019 1.704.362 lei în creștere față de 2018 213.173 lei în creștere față de 2018 117.058 lei în creștere față de 2018 56.031 lei 388.526 lei 327.499 lei 3 în creștere față de 2018
2018 1.084.253 lei 178.505 lei în creștere față de 2017 111.167 lei în creștere față de 2017 15.921 lei 272.730 lei 177.484 lei 2
2017 — −1.221 lei 1.743 lei 522 lei 200 lei −1.021 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare