VM LOGISTIC S.R.L.

VM LOGISTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 41827308, Nr. Reg. Com. J2019000847342. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, STR MACILOR, NR.22, cod poștal 147371. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VM LOGISTIC S.R.L.
CUI
41827308
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000847342
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, STR MACILOR, NR.22
Cod poștal
147371
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, VM LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 820.895 lei, un profit net de 10.126 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 20.789 lei2020 · Cifra de afaceri: 260.723 lei2021 · Cifra de afaceri: 802.407 lei2022 · Cifra de afaceri: 556.401 lei2023 · Cifra de afaceri: 725.443 lei2024 · Cifra de afaceri: 838.131 lei2025 · Cifra de afaceri: 820.895 lei2019 · Profit net: −4.434 lei2020 · Profit net: 19.326 lei2021 · Profit net: 134.212 lei2022 · Profit net: 58.245 lei2023 · Profit net: 88.991 lei2024 · Profit net: −34.089 lei2025 · Profit net: 10.126 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 20.789 lei20192020: 260.723 lei20202021: 802.407 lei20212022: 556.401 lei20222023: 725.443 lei20232024: 838.131 lei838 mii20242025: 820.895 lei821 mii2025
Profit net lei
2019: −4.434 lei20192020: 19.326 lei20202021: 134.212 lei134 mii20212022: 58.245 lei20222023: 88.991 lei20232024: −34.089 lei−34 mii20242025: 10.126 lei10 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VM LOGISTIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 820.895 lei în scădere față de 2024 10.126 lei în creștere față de 2024 227.038 lei în scădere față de 2024 142.444 lei 302.824 lei 218.230 lei 2
2024 838.131 lei în creștere față de 2023 −34.089 lei în scădere față de 2023 305.766 lei în creștere față de 2023 171.590 lei 342.279 lei 208.103 lei 2 în creștere față de 2023
2023 725.443 lei în creștere față de 2022 88.991 lei în creștere față de 2022 43.608 lei în creștere față de 2022 5.882 lei 279.918 lei 242.192 lei 1
2022 556.401 lei în scădere față de 2021 58.245 lei în scădere față de 2021 36.916 lei în scădere față de 2021 — 244.465 lei 207.549 lei 1
2021 802.407 lei în creștere față de 2020 134.212 lei în creștere față de 2020 253.985 lei în creștere față de 2020 — 403.289 lei 149.304 lei 1
2020 260.723 lei în creștere față de 2019 19.326 lei în creștere față de 2019 183.897 lei în creștere față de 2019 — 198.989 lei 15.092 lei 1
2019 20.789 lei −4.434 lei 45.117 lei — 40.883 lei −4.234 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare