VM MEYER CONS S.R.L.

VM MEYER CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40051216, Nr. Reg. Com. J08/2438/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4222 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii. Societatea a fost înființată la data de 25 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. CETĂŢII, NR.6, CAMERA 1, cod poștal 505100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VM MEYER CONS S.R.L.
CUI
40051216
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2438/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 octombrie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. CETĂŢII, NR.6, CAMERA 1
Cod poștal
505100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4222
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii

Situații financiare

În 2025, VM MEYER CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.454.566 lei, un profit net de 218.069 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 124.172 lei2019 · Cifra de afaceri: 737.367 lei2020 · Cifra de afaceri: 275.936 lei2021 · Cifra de afaceri: 887.741 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.347.910 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.567.135 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.842.303 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.454.566 lei2018 · Profit net: 52.737 lei2019 · Profit net: 340.780 lei2020 · Profit net: 2.412 lei2021 · Profit net: 294.673 lei2022 · Profit net: 670.309 lei2023 · Profit net: 566.861 lei2024 · Profit net: 565.446 lei2025 · Profit net: 218.069 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 124.172 lei'182019: 737.367 lei'192020: 275.936 lei'202021: 887.741 lei'212022: 1.347.910 lei'222023: 1.567.135 lei'232024: 1.842.303 lei1,8 mil.'242025: 1.454.566 lei1,5 mil.'25
Profit net lei
2018: 52.737 lei'182019: 340.780 lei'192020: 2.412 lei'202021: 294.673 lei'212022: 670.309 lei670 mii'222023: 566.861 lei'232024: 565.446 lei'242025: 218.069 lei218 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VM MEYER CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.454.566 lei în scădere față de 2024 218.069 lei în scădere față de 2024 1.426.161 lei în scădere față de 2024 3.524.507 lei 2.395.807 lei 2.195.858 lei 6 în creștere față de 2024
2024 1.842.303 lei în creștere față de 2023 565.446 lei în scădere față de 2023 1.601.023 lei în scădere față de 2023 3.466.771 lei 2.679.201 lei 1.977.789 lei 3
2023 1.567.135 lei în creștere față de 2022 566.861 lei în scădere față de 2022 2.708.776 lei în creștere față de 2022 3.805.184 lei 2.396.792 lei 1.412.343 lei 3 în creștere față de 2022
2022 1.347.910 lei în creștere față de 2021 670.309 lei în creștere față de 2021 474.357 lei în creștere față de 2021 705.325 lei 613.552 lei 845.481 lei 2 în scădere față de 2021
2021 887.741 lei în creștere față de 2020 294.673 lei în creștere față de 2020 360.344 lei în scădere față de 2020 362.272 lei 488.269 lei 515.172 lei 3
2020 275.936 lei în scădere față de 2019 2.412 lei în scădere față de 2019 590.813 lei în creștere față de 2019 513.780 lei 351.721 lei 420.498 lei 3 în creștere față de 2019
2019 737.367 lei în creștere față de 2018 340.780 lei în creștere față de 2018 225.308 lei în creștere față de 2018 150.334 lei 404.469 lei 393.037 lei 2 în creștere față de 2018
2018 124.172 lei 52.737 lei 14.632 lei 102 lei 67.467 lei 52.937 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare