VM REMUS PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

VM REMUS PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 40578616, Nr. Reg. Com. J34/197/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4391 - Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. ALEXANDRU GHICA, NR.8, cod poștal 140005. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VM REMUS PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40578616
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/197/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. ALEXANDRU GHICA, NR.8
Cod poștal
140005
Cod CAEN
4391
Domeniu de activitate
Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii

Situații financiare

În 2024, VM REMUS PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.150 lei, un profit net de 4.372 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220242019 · Cifra de afaceri: 284.044 lei2020 · Cifra de afaceri: 104.129 lei2021 · Cifra de afaceri: 76.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.150 lei2019 · Profit net: −133.285 lei2020 · Profit net: −120.493 lei2021 · Profit net: −63.029 lei2022 · Profit net: −10.529 lei2024 · Profit net: 4.372 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 284.044 lei284 mii20192020: 104.129 lei20202021: 76.500 lei20212022: 61.700 lei20222024: 10.150 lei10 mii2024
Profit net lei
2019: −133.285 lei−133 mii20192020: −120.493 lei20202021: −63.029 lei20212022: −10.529 lei20222024: 4.372 lei4 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru VM REMUS PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 10.150 lei în scădere față de 2022 4.372 lei în creștere față de 2022 317.002 lei în scădere față de 2022 — 5.558 lei −321.444 lei 1 în scădere față de 2022
2022 61.700 lei în scădere față de 2021 −10.529 lei în creștere față de 2021 381.016 lei în creștere față de 2021 — 63.980 lei −327.036 lei 2 în scădere față de 2021
2021 76.500 lei în scădere față de 2020 −63.029 lei în creștere față de 2020 354.027 lei în creștere față de 2020 — 47.520 lei −316.507 lei 4 în scădere față de 2020
2020 104.129 lei în scădere față de 2019 −120.493 lei în creștere față de 2019 342.612 lei în creștere față de 2019 — 89.134 lei −253.478 lei 8 în scădere față de 2019
2019 284.044 lei −133.285 lei 154.635 lei — 21.650 lei −132.985 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare