VM TRADING S.R.L.

VM TRADING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41098500, Nr. Reg. Com. J2019002109233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. DOMNEŞTI, STR INTRAREA SCORPIONULUI, NR.15, cod poștal 077090. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VM TRADING S.R.L.
CUI
41098500
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002109233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, COM. DOMNEŞTI, STR INTRAREA SCORPIONULUI, NR.15
Cod poștal
077090
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, VM TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 464.468 lei, un profit net de 28.122 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.767 lei2021 · Cifra de afaceri: 31.860 lei2022 · Cifra de afaceri: 307.998 lei2023 · Cifra de afaceri: 278.475 lei2024 · Cifra de afaceri: 509.914 lei2025 · Cifra de afaceri: 464.468 lei2019 · Profit net: −11.144 lei2020 · Profit net: −14.564 lei2021 · Profit net: 4.297 lei2022 · Profit net: 123.837 lei2023 · Profit net: −11.100 lei2024 · Profit net: 15.943 lei2025 · Profit net: 28.122 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.767 lei20192021: 31.860 lei20212022: 307.998 lei20222023: 278.475 lei20232024: 509.914 lei510 mii20242025: 464.468 lei464 mii2025
Profit net lei
2019: −11.144 lei20192020: −14.564 lei−15 mii20202021: 4.297 lei20212022: 123.837 lei124 mii20222023: −11.100 lei20232024: 15.943 lei20242025: 28.122 lei28 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VM TRADING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 464.468 lei în scădere față de 2024 28.122 lei în creștere față de 2024 930.851 lei în creștere față de 2024 763.636 lei 264.044 lei 96.829 lei 2
2024 509.914 lei în creștere față de 2023 15.943 lei în creștere față de 2023 826.350 lei în creștere față de 2023 756.132 lei 175.065 lei 107.469 lei 2
2023 278.475 lei în scădere față de 2022 −11.100 lei în scădere față de 2022 555.127 lei în creștere față de 2022 390.298 lei 253.572 lei 91.526 lei 2 în creștere față de 2022
2022 307.998 lei în creștere față de 2021 123.837 lei în creștere față de 2021 152.899 lei în creștere față de 2021 118.186 lei 137.189 lei 102.626 lei 1
2021 31.860 lei 4.297 lei în creștere față de 2020 26.136 lei în scădere față de 2020 — 4.925 lei −21.211 lei 1
2020 — −14.564 lei în scădere față de 2019 27.080 lei în creștere față de 2019 — 1.572 lei −25.508 lei 1
2019 4.767 lei −11.144 lei 11.259 lei — 315 lei −10.944 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare