VMA TRUCKS ROUTE S.R.L.

VMA TRUCKS ROUTE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40223516, Nr. Reg. Com. J2018003460132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MEŞTERUL MANOLE, NR.35A, LOT 2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VMA TRUCKS ROUTE S.R.L.
CUI
40223516
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003460132
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MEŞTERUL MANOLE, NR.35A, LOT 2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, VMA TRUCKS ROUTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 999.139 lei, o pierdere netă de 306.317 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.299.881 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.713.796 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.650.849 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.575.094 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.579.422 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.317.179 lei2025 · Cifra de afaceri: 999.139 lei2018 · Profit net: −2.081 lei2019 · Profit net: 853.815 lei2020 · Profit net: 172.911 lei2021 · Profit net: 564.452 lei2022 · Profit net: 38.734 lei2023 · Profit net: −43.018 lei2024 · Profit net: 118.820 lei2025 · Profit net: −306.317 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.299.881 lei20192020: 2.713.796 lei20202021: 3.650.849 lei3,7 mil.20212022: 3.575.094 lei20222023: 2.579.422 lei20232024: 1.317.179 lei20242025: 999.139 lei999 mii2025
Profit net lei
2018: −2.081 lei'182019: 853.815 lei854 mii'192020: 172.911 lei'202021: 564.452 lei'212022: 38.734 lei'222023: −43.018 lei'232024: 118.820 lei'242025: −306.317 lei−306 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VMA TRUCKS ROUTE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 999.139 lei în scădere față de 2024 −306.317 lei în scădere față de 2024 759.356 lei în creștere față de 2024 813.538 lei 353.611 lei 408.977 lei 2 în scădere față de 2024
2024 1.317.179 lei în scădere față de 2023 118.820 lei în creștere față de 2023 331.590 lei în scădere față de 2023 904.693 lei 344.126 lei 918.767 lei 4 în scădere față de 2023
2023 2.579.422 lei în scădere față de 2022 −43.018 lei în scădere față de 2022 583.727 lei în scădere față de 2022 865.896 lei 550.218 lei 833.209 lei 6 în scădere față de 2022
2022 3.575.094 lei în scădere față de 2021 38.734 lei în scădere față de 2021 981.453 lei în creștere față de 2021 818.548 lei 1.038.309 lei 876.226 lei 9
2021 3.650.849 lei în creștere față de 2020 564.452 lei în creștere față de 2020 473.841 lei în creștere față de 2020 591.717 lei 856.596 lei 974.560 lei 9
2020 2.713.796 lei în scădere față de 2019 172.911 lei în scădere față de 2019 165.230 lei în creștere față de 2019 370.667 lei 265.636 lei 471.161 lei 9 în creștere față de 2019
2019 3.299.881 lei 853.815 lei în creștere față de 2018 139.730 lei în creștere față de 2018 127.535 lei 864.129 lei 851.934 lei 8 în creștere față de 2018
2018 — −2.081 lei 7.017 lei 2.601 lei 1.512 lei −1.881 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare