VMC ADVANTAGE SOLAR ENERGY S.R.L.

VMC ADVANTAGE SOLAR ENERGY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 41305371, Nr. Reg. Com. J2019000591090. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.68, CONSTRUCTIA C1. CAMERA 2, cod poștal 810090. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VMC ADVANTAGE SOLAR ENERGY S.R.L.
CUI
41305371
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000591090
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.68, CONSTRUCTIA C1. CAMERA 2
Cod poștal
810090
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, VMC ADVANTAGE SOLAR ENERGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.665.465 lei, un profit net de 1.495.800 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 14.050 lei2020 · Cifra de afaceri: 176.889 lei2021 · Cifra de afaceri: 321.266 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.545.973 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.432.159 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.270.292 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.665.465 lei2019 · Profit net: 23.429 lei2020 · Profit net: 27.877 lei2021 · Profit net: 26.259 lei2022 · Profit net: 136.842 lei2023 · Profit net: 546.457 lei2024 · Profit net: 214.629 lei2025 · Profit net: 1.495.800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.050 lei20192020: 176.889 lei20202021: 321.266 lei20212022: 1.545.973 lei20222023: 1.432.159 lei20232024: 1.270.292 lei20242025: 3.665.465 lei3,7 mil.2025
Profit net lei
2019: 23.429 lei20192020: 27.877 lei20202021: 26.259 lei20212022: 136.842 lei20222023: 546.457 lei20232024: 214.629 lei20242025: 1.495.800 lei1,5 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru VMC ADVANTAGE SOLAR ENERGY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.665.465 lei în creștere față de 2024 1.495.800 lei în creștere față de 2024 407.687 lei în creștere față de 2024 236.781 lei 1.688.686 lei 1.517.780 lei 6 în creștere față de 2024
2024 1.270.292 lei în scădere față de 2023 214.629 lei în scădere față de 2023 147.281 lei în creștere față de 2023 108.077 lei 638.822 lei 599.618 lei 5 în scădere față de 2023
2023 1.432.159 lei în scădere față de 2022 546.457 lei în creștere față de 2022 84.102 lei în scădere față de 2022 16.195 lei 623.549 lei 555.642 lei 6 în creștere față de 2022
2022 1.545.973 lei în creștere față de 2021 136.842 lei în creștere față de 2021 312.165 lei în creștere față de 2021 5.938 lei 494.624 lei 188.397 lei 3 în creștere față de 2021
2021 321.266 lei în creștere față de 2020 26.259 lei în scădere față de 2020 39.181 lei în creștere față de 2020 13.153 lei 103.841 lei 77.813 lei 1 în scădere față de 2020
2020 176.889 lei în creștere față de 2019 27.877 lei în creștere față de 2019 11.148 lei în creștere față de 2019 21.810 lei 40.893 lei 51.555 lei 2
2019 14.050 lei 23.429 lei 9.501 lei 496 lei 80.034 lei 23.629 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare