VMC SECURITY SYSTEMS S.R.L.

VMC SECURITY SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39407035, Nr. Reg. Com. J2018000605152. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2630 - Fabricarea echipamentelor de comunicatii. Societatea a fost înființată la data de 25 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. HENRI COANDĂ, NR.5, BL.B1/2, SC.A, AP.1, cod poștal 240050. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VMC SECURITY SYSTEMS S.R.L.
CUI
39407035
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000605152
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 mai 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. HENRI COANDĂ, NR.5, BL.B1/2, SC.A, AP.1
Cod poștal
240050
Cod CAEN
2630
Domeniu de activitate
Fabricarea echipamentelor de comunicatii

Situații financiare

În 2025, VMC SECURITY SYSTEMS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.977 lei.

Profit net lei
2019: 55.757 lei56 mii20192020: −21.997 lei−22 mii20202021: −2.989 lei20212022: −1.734 lei20222023: −1.396 lei20232024: −4.492 lei20242025: −1.977 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VMC SECURITY SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.977 lei în creștere față de 2024 279 lei în creștere față de 2024 6.587 lei 15.064 lei 21.372 lei —
2024 — −4.492 lei în scădere față de 2023 0 lei — 23.349 lei 23.349 lei —
2023 — −1.396 lei în creștere față de 2022 0 lei — 27.840 lei 27.840 lei —
2022 — −1.734 lei în creștere față de 2021 0 lei 788 lei 28.449 lei 29.237 lei —
2021 — −2.989 lei în creștere față de 2020 0 lei 1.838 lei 29.133 lei 30.971 lei —
2020 — −21.997 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 2.888 lei 31.072 lei 33.960 lei —
2019 136.309 lei 55.757 lei 80.387 lei — 136.344 lei 55.957 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare