VOICU VMA SPEDITION S.R.L.

Inactivă fiscal din 11 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

VOICU VMA SPEDITION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 42252470, Nr. Reg. Com. J16/285/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4730 - Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT AMĂRĂŞTII DE JOS COM. AMĂRĂŞTII DE JOS, NR.356, cod poștal 207020. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 11 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VOICU VMA SPEDITION S.R.L.
CUI
42252470
Stare
Inactivă fiscal din 11 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J16/285/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 februarie 2020
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT AMĂRĂŞTII DE JOS COM. AMĂRĂŞTII DE JOS, NR.356
Cod poștal
207020
Cod CAEN
4730
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate

Situații financiare

În 2023, VOICU VMA SPEDITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 338.097 lei, un profit net de 5.549 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 49.472 lei2021 · Cifra de afaceri: 228.264 lei2022 · Cifra de afaceri: 352.126 lei2023 · Cifra de afaceri: 338.097 lei2020 · Profit net: −41.372 lei2021 · Profit net: −106.612 lei2022 · Profit net: −41.608 lei2023 · Profit net: 5.549 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 49.472 lei20202021: 228.264 lei20212022: 352.126 lei352 mii20222023: 338.097 lei338 mii2023
Profit net lei
2020: −41.372 lei20202021: −106.612 lei−107 mii20212022: −41.608 lei20222023: 5.549 lei6 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru VOICU VMA SPEDITION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 338.097 lei în scădere față de 2022 5.549 lei în creștere față de 2022 321.263 lei în creștere față de 2022 24.408 lei 113.012 lei −183.843 lei 1
2022 352.126 lei în creștere față de 2021 −41.608 lei în creștere față de 2021 295.311 lei în creștere față de 2021 17.177 lei 88.742 lei −189.392 lei 1 în scădere față de 2021
2021 228.264 lei în creștere față de 2020 −106.612 lei în scădere față de 2020 245.276 lei în creștere față de 2020 29.302 lei 68.190 lei −147.784 lei 2 în creștere față de 2020
2020 49.472 lei −41.372 lei 107.397 lei 41.427 lei 24.798 lei −41.172 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare