VR SERTRANS CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 2 septembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

VR SERTRANS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42053698, Nr. Reg. Com. J32/2232/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 23 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT PORUMBACU DE JOS COM. PORUMBACU DE JOS, , NR.399, cod poștal 557190. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VR SERTRANS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42053698
Stare
Inactivă fiscal din 2 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J32/2232/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 decembrie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT PORUMBACU DE JOS COM. PORUMBACU DE JOS, , NR.399
Cod poștal
557190
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, VR SERTRANS CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 36.848 lei2021 · Cifra de afaceri: 122.628 lei2022 · Cifra de afaceri: 144.725 lei2019 · Profit net: −162 lei2020 · Profit net: 16.898 lei2021 · Profit net: 39.854 lei2022 · Profit net: −2.436 lei2024 · Profit net: −5.973 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 36.848 lei20202021: 122.628 lei20212022: 144.725 lei145 mii2022
Profit net lei
2019: −162 lei20192020: 16.898 lei20202021: 39.854 lei40 mii20212022: −2.436 lei20222024: −5.973 lei−6 mii20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru VR SERTRANS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 89.429 lei — −228 lei −89.657 lei —
2024 — −5.973 lei în scădere față de 2022 89.429 lei în creștere față de 2022 — −228 lei −89.657 lei —
2022 144.725 lei în creștere față de 2021 −2.436 lei în scădere față de 2021 66.431 lei în creștere față de 2021 100.802 lei 3.247 lei 37.618 lei 2 în creștere față de 2021
2021 122.628 lei în creștere față de 2020 39.854 lei în creștere față de 2020 12.890 lei în creștere față de 2020 34.694 lei 18.250 lei 40.054 lei 1
2020 36.848 lei 16.898 lei în creștere față de 2019 4.791 lei în creștere față de 2019 — 21.727 lei 16.936 lei 1
2019 — −162 lei 200 lei — 238 lei 38 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare