VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L.

VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 40186973, Nr. Reg. Com. J2018000770111. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT GLOBURĂU COM. MEHADIA, GLOBURĂU, NR.63, cod poștal 327271. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L.
CUI
40186973
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000770111
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2018
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT GLOBURĂU COM. MEHADIA, GLOBURĂU, NR.63
Cod poștal
327271
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.549.980 lei, un profit net de 92.925 lei și un număr mediu de 36 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 289.609 lei2020 · Cifra de afaceri: 446.349 lei2021 · Cifra de afaceri: 648.734 lei2022 · Cifra de afaceri: 743.617 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.647.540 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.214.676 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.549.980 lei2019 · Profit net: 41.350 lei2020 · Profit net: 96.225 lei2021 · Profit net: 7.580 lei2022 · Profit net: 28.496 lei2023 · Profit net: 25.314 lei2024 · Profit net: 364.701 lei2025 · Profit net: 92.925 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 289.609 lei20192020: 446.349 lei20202021: 648.734 lei20212022: 743.617 lei20222023: 1.647.540 lei20232024: 4.214.676 lei20242025: 5.549.980 lei5,5 mil.2025
Profit net lei
2019: 41.350 lei20192020: 96.225 lei20202021: 7.580 lei20212022: 28.496 lei20222023: 25.314 lei20232024: 364.701 lei365 mii20242025: 92.925 lei93 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VRANCUŢA TATA ŞI FIUL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.549.980 lei în creștere față de 2024 92.925 lei în scădere față de 2024 1.359.169 lei în creștere față de 2024 759.376 lei 693.433 lei 93.640 lei 36 în creștere față de 2024
2024 4.214.676 lei în creștere față de 2023 364.701 lei în creștere față de 2023 647.003 lei în creștere față de 2023 647.003 lei 390.715 lei 390.715 lei 26 în creștere față de 2023
2023 1.647.540 lei în creștere față de 2022 25.314 lei în scădere față de 2022 289.897 lei în creștere față de 2022 196.886 lei 119.025 lei 26.014 lei 15 în creștere față de 2022
2022 743.617 lei în creștere față de 2021 28.496 lei în creștere față de 2021 196.817 lei în scădere față de 2021 128.198 lei 97.815 lei 29.196 lei 7 în creștere față de 2021
2021 648.734 lei în creștere față de 2020 7.580 lei în scădere față de 2020 212.795 lei în creștere față de 2020 181.276 lei 80.649 lei 49.130 lei 6 în creștere față de 2020
2020 446.349 lei în creștere față de 2019 96.225 lei în creștere față de 2019 64.827 lei în creștere față de 2019 24.365 lei 178.237 lei 137.775 lei 4 în creștere față de 2019
2019 289.609 lei 41.350 lei 15.814 lei — 57.364 lei 41.550 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare