VRC INCHIRIERI BUCUREŞTI S.R.L.

VRC INCHIRIERI BUCUREŞTI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41641134, Nr. Reg. Com. J23/4044/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT BĂLĂCEANCA COM. CERNICA, STR. HERĂSTRĂULUI, NR.12, CAMERA NR. 1, cod poștal 077036. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VRC INCHIRIERI BUCUREŞTI S.R.L.
CUI
41641134
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4044/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 septembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT BĂLĂCEANCA COM. CERNICA, STR. HERĂSTRĂULUI, NR.12, CAMERA NR. 1
Cod poștal
077036
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, VRC INCHIRIERI BUCUREŞTI S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.998 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.647 lei2022 · Cifra de afaceri: 36.426 lei2019 · Profit net: −541 lei2020 · Profit net: −12.287 lei2021 · Profit net: 2.746 lei2022 · Profit net: 9.299 lei2023 · Profit net: −891 lei2024 · Profit net: −515 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.998 lei20202021: 21.647 lei20212022: 36.426 lei36 mii2022
Profit net lei
2019: −541 lei20192020: −12.287 lei−12 mii20202021: 2.746 lei20212022: 9.299 lei9 mii20222023: −891 lei20232024: −515 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru VRC INCHIRIERI BUCUREŞTI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 6.500 lei — 4.511 lei −1.989 lei —
2024 — −515 lei în creștere față de 2023 6.500 lei — 4.511 lei −1.989 lei —
2023 — −891 lei în scădere față de 2022 6.500 lei în creștere față de 2022 328 lei 4.698 lei −1.474 lei 0 în scădere față de 2022
2022 36.426 lei în creștere față de 2021 9.299 lei în creștere față de 2021 2.000 lei în scădere față de 2021 1.116 lei 301 lei −583 lei 1
2021 21.647 lei în creștere față de 2020 2.746 lei în creștere față de 2020 14.560 lei în scădere față de 2020 1.903 lei 2.775 lei −9.882 lei 1
2020 2.998 lei −12.287 lei în scădere față de 2019 17.019 lei în creștere față de 2019 2.691 lei 1.700 lei −12.628 lei 1 în creștere față de 2019
2019 — −541 lei 1.000 lei — 659 lei −341 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare