VULCANIZARE LA MANOLACHE S.R.L.

VULCANIZARE LA MANOLACHE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40928410, Nr. Reg. Com. J2019000787154. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT RĂCARI ORŞ. RĂCARI, STR. ANA IPĂTESCU, CAMERA 1, BL.B, ET.1, AP.2, cod poștal 137385. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VULCANIZARE LA MANOLACHE S.R.L.
CUI
40928410
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000787154
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT RĂCARI ORŞ. RĂCARI, STR. ANA IPĂTESCU, CAMERA 1, BL.B, ET.1, AP.2
Cod poștal
137385
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, VULCANIZARE LA MANOLACHE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 174.411 lei, un profit net de 4.046 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 48.094 lei2021 · Cifra de afaceri: 45.139 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.906 lei2023 · Cifra de afaceri: 160.197 lei2024 · Cifra de afaceri: 133.663 lei2025 · Cifra de afaceri: 174.411 lei2019 · Profit net: −190 lei2020 · Profit net: 13.466 lei2021 · Profit net: 2.933 lei2022 · Profit net: 1.885 lei2023 · Profit net: 40.364 lei2024 · Profit net: −19.129 lei2025 · Profit net: 4.046 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 48.094 lei20202021: 45.139 lei20212022: 40.906 lei20222023: 160.197 lei20232024: 133.663 lei20242025: 174.411 lei174 mii2025
Profit net lei
2019: −190 lei20192020: 13.466 lei20202021: 2.933 lei20212022: 1.885 lei20222023: 40.364 lei40 mii20232024: −19.129 lei−19 mii20242025: 4.046 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru VULCANIZARE LA MANOLACHE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 174.411 lei în creștere față de 2024 4.046 lei în creștere față de 2024 193.063 lei în scădere față de 2024 229.282 lei 39.451 lei 27.406 lei 1
2024 133.663 lei în scădere față de 2023 −19.129 lei în scădere față de 2023 194.581 lei în creștere față de 2023 240.455 lei 35.335 lei 23.360 lei 1
2023 160.197 lei în creștere față de 2022 40.364 lei în creștere față de 2022 1.854 lei în creștere față de 2022 52.782 lei 59.079 lei 42.489 lei 1
2022 40.906 lei în scădere față de 2021 1.885 lei în scădere față de 2021 1.247 lei în creștere față de 2021 51.187 lei 45.539 lei 18.293 lei 1
2021 45.139 lei în scădere față de 2020 2.933 lei în scădere față de 2020 1.138 lei în scădere față de 2020 60.536 lei 43.797 lei 16.409 lei 1 în scădere față de 2020
2020 48.094 lei 13.466 lei în creștere față de 2019 4.791 lei în creștere față de 2019 70.121 lei 44.517 lei 13.476 lei 2
2019 — −190 lei 133 lei 19.601 lei 136.590 lei 10 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare