VULSPA PROSERV S.R.L.

VULSPA PROSERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40284300, Nr. Reg. Com. J29/2826/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. NARCISELOR, NR.5-7, CONSTRUCTIA C10, cod poștal 100186. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VULSPA PROSERV S.R.L.
CUI
40284300
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2826/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. NARCISELOR, NR.5-7, CONSTRUCTIA C10
Cod poștal
100186
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, VULSPA PROSERV S.R.L. a raportat o pierdere netă de 576 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 37.450 lei2021 · Cifra de afaceri: 116.429 lei2022 · Cifra de afaceri: 160.740 lei2023 · Cifra de afaceri: 199.084 lei2024 · Cifra de afaceri: 177.017 lei2020 · Profit net: 155 lei2021 · Profit net: 271 lei2022 · Profit net: 17.382 lei2023 · Profit net: 14.693 lei2024 · Profit net: 18.260 lei2025 · Profit net: −576 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 37.450 lei20202021: 116.429 lei20212022: 160.740 lei20222023: 199.084 lei199 mii20232024: 177.017 lei177 mii2024
Profit net lei
2020: 155 lei20202021: 271 lei20212022: 17.382 lei20222023: 14.693 lei20232024: 18.260 lei18 mii20242025: −576 lei−5762025
Indicatori financiari pe ani pentru VULSPA PROSERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −576 lei în scădere față de 2024 4.760 lei în scădere față de 2024 140.249 lei 2.420 lei 50.109 lei 0 în scădere față de 2024
2024 177.017 lei în scădere față de 2023 18.260 lei în creștere față de 2023 6.651 lei în scădere față de 2023 161.286 lei 5.164 lei 50.962 lei 3 în scădere față de 2023
2023 199.084 lei în creștere față de 2022 14.693 lei în scădere față de 2022 177.681 lei în scădere față de 2022 182.434 lei 157.824 lei 32.702 lei 4
2022 160.740 lei în creștere față de 2021 17.382 lei în creștere față de 2021 184.256 lei în creștere față de 2021 204.805 lei 148.372 lei 18.008 lei 4
2021 116.429 lei în creștere față de 2020 271 lei în creștere față de 2020 171.999 lei în scădere față de 2020 227.176 lei 117.399 lei 626 lei 4 în creștere față de 2020
2020 37.450 lei 155 lei 341.942 lei 250.436 lei 91.861 lei 355 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare