VUTA CONSTRUCT S.R.L.

VUTA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 23107066, Nr. Reg. Com. J29/127/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 ianuarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. COMARNIC, STR. SECĂRIEI, NR.13, BL.24A, SC.A, ET.2, AP.10, cod poștal 105700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
VUTA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
23107066
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/127/2008
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 ianuarie 2008
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. COMARNIC, STR. SECĂRIEI, NR.13, BL.24A, SC.A, ET.2, AP.10
Cod poștal
105700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, VUTA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 431.530 lei, o pierdere netă de 61.046 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 112.975 lei2017 · Cifra de afaceri: 180.515 lei2018 · Cifra de afaceri: 337.200 lei2019 · Cifra de afaceri: 458.233 lei2020 · Cifra de afaceri: 255.603 lei2021 · Cifra de afaceri: 602.634 lei2022 · Cifra de afaceri: 347.484 lei2023 · Cifra de afaceri: 332.611 lei2024 · Cifra de afaceri: 410.456 lei2025 · Cifra de afaceri: 431.530 lei2016 · Profit net: 66.288 lei2017 · Profit net: 32.986 lei2018 · Profit net: 98.353 lei2019 · Profit net: −96.339 lei2020 · Profit net: −229.501 lei2021 · Profit net: 267.580 lei2022 · Profit net: 70.636 lei2023 · Profit net: −59.982 lei2024 · Profit net: −23.481 lei2025 · Profit net: −61.046 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 112.975 lei'162017: 180.515 lei'172018: 337.200 lei'182019: 458.233 lei'192020: 255.603 lei'202021: 602.634 lei603 mii'212022: 347.484 lei'222023: 332.611 lei'232024: 410.456 lei'242025: 431.530 lei432 mii'25
Profit net lei
2016: 66.288 lei'162017: 32.986 lei'172018: 98.353 lei'182019: −96.339 lei'192020: −229.501 lei−230 mii'202021: 267.580 lei268 mii'212022: 70.636 lei'222023: −59.982 lei'232024: −23.481 lei'242025: −61.046 lei−61 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru VUTA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 431.530 lei în creștere față de 2024 −61.046 lei în scădere față de 2024 173.211 lei în creștere față de 2024 28.843 lei 35.736 lei −108.632 lei 6 în creștere față de 2024
2024 410.456 lei în creștere față de 2023 −23.481 lei în creștere față de 2023 140.411 lei în creștere față de 2023 51.568 lei 41.256 lei −47.587 lei 4 în scădere față de 2023
2023 332.611 lei în scădere față de 2022 −59.982 lei în scădere față de 2022 132.294 lei în creștere față de 2022 71.452 lei 36.736 lei −24.106 lei 5
2022 347.484 lei în scădere față de 2021 70.636 lei în scădere față de 2021 34.426 lei în scădere față de 2021 13.241 lei 92.061 lei 70.876 lei 5 în creștere față de 2021
2021 602.634 lei în creștere față de 2020 267.580 lei în creștere față de 2020 38.660 lei în scădere față de 2020 6.420 lei 81.882 lei 49.642 lei 4 în scădere față de 2020
2020 255.603 lei în scădere față de 2019 −229.501 lei în scădere față de 2019 237.769 lei în creștere față de 2019 5.624 lei 14.207 lei −217.938 lei 11 în scădere față de 2019
2019 458.233 lei în creștere față de 2018 −96.339 lei în scădere față de 2018 77.820 lei în scădere față de 2018 23.656 lei 65.727 lei 11.563 lei 12 în creștere față de 2018
2018 337.200 lei în creștere față de 2017 98.353 lei în creștere față de 2017 90.636 lei în creștere față de 2017 41.793 lei 206.745 lei 157.902 lei 7 în creștere față de 2017
2017 180.515 lei în creștere față de 2016 32.986 lei în scădere față de 2016 66.742 lei în creștere față de 2016 56.236 lei 70.054 lei 59.548 lei 3 în creștere față de 2016
2016 112.975 lei 66.288 lei 14.177 lei — 40.740 lei 26.563 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.