WAGNER LOGISTICS S.R.L.

WAGNER LOGISTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42953134, Nr. Reg. Com. J2020002568122. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 24 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT HOLDA ORŞ. BROŞTENI, STR. REGELE MIHAI, NR.234. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WAGNER LOGISTICS S.R.L.
CUI
42953134
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002568122
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 august 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT HOLDA ORŞ. BROŞTENI, STR. REGELE MIHAI, NR.234
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, WAGNER LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 888.422 lei, o pierdere netă de 148.389 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 30.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 241.435 lei2022 · Cifra de afaceri: 835.778 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.594.553 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.349.067 lei2025 · Cifra de afaceri: 888.422 lei2020 · Profit net: 27.510 lei2021 · Profit net: 167.598 lei2022 · Profit net: 506.104 lei2023 · Profit net: 320.602 lei2024 · Profit net: 34.295 lei2025 · Profit net: −148.389 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 30.000 lei20202021: 241.435 lei20212022: 835.778 lei20222023: 1.594.553 lei1,6 mil.20232024: 1.349.067 lei20242025: 888.422 lei888 mii2025
Profit net lei
2020: 27.510 lei20202021: 167.598 lei20212022: 506.104 lei506 mii20222023: 320.602 lei20232024: 34.295 lei20242025: −148.389 lei−148 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WAGNER LOGISTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 888.422 lei în scădere față de 2024 −148.389 lei în scădere față de 2024 392.578 lei în creștere față de 2024 545.715 lei 726.718 lei 879.855 lei 1
2024 1.349.067 lei în scădere față de 2023 34.295 lei în scădere față de 2023 258.842 lei în creștere față de 2023 712.153 lei 574.932 lei 1.028.243 lei 1
2023 1.594.553 lei în creștere față de 2022 320.602 lei în scădere față de 2022 113.665 lei în scădere față de 2022 603.199 lei 504.414 lei 993.948 lei 1
2022 835.778 lei în creștere față de 2021 506.104 lei în creștere față de 2021 134.267 lei în creștere față de 2021 268.875 lei 566.803 lei 701.411 lei 1
2021 241.435 lei în creștere față de 2020 167.598 lei în creștere față de 2020 85.498 lei în creștere față de 2020 205.986 lei 74.595 lei 195.308 lei 1
2020 30.000 lei 27.510 lei 32.165 lei 59.870 lei 5 lei 27.710 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare