WALDENHEIM SPRACHSCHULE S.R.L.

WALDENHEIM SPRACHSCHULE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 42865792, Nr. Reg. Com. J20/797/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.37, BL.15, SC.A, ET.9, AP.40. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WALDENHEIM SPRACHSCHULE S.R.L.
CUI
42865792
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/797/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2020
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.37, BL.15, SC.A, ET.9, AP.40
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, WALDENHEIM SPRACHSCHULE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 67.500 lei, un profit net de 12.695 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 66.931 lei2022 · Cifra de afaceri: 63.074 lei2023 · Cifra de afaceri: 47.522 lei2024 · Cifra de afaceri: 25.005 lei2025 · Cifra de afaceri: 67.500 lei2020 · Profit net: 7.255 lei2021 · Profit net: 18.688 lei2022 · Profit net: 3.461 lei2023 · Profit net: −9.595 lei2024 · Profit net: −5.951 lei2025 · Profit net: 12.695 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.250 lei20202021: 66.931 lei20212022: 63.074 lei20222023: 47.522 lei20232024: 25.005 lei20242025: 67.500 lei68 mii2025
Profit net lei
2020: 7.255 lei20202021: 18.688 lei19 mii20212022: 3.461 lei20222023: −9.595 lei−10 mii20232024: −5.951 lei20242025: 12.695 lei13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WALDENHEIM SPRACHSCHULE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 67.500 lei în creștere față de 2024 12.695 lei în creștere față de 2024 1.412 lei în creștere față de 2024 3.087 lei 25.078 lei 26.753 lei —
2024 25.005 lei în scădere față de 2023 −5.951 lei în creștere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 4.512 lei 9.546 lei 14.058 lei —
2023 47.522 lei în scădere față de 2022 −9.595 lei în scădere față de 2022 187 lei în scădere față de 2022 — 20.196 lei 20.009 lei 1
2022 63.074 lei în scădere față de 2021 3.461 lei în scădere față de 2021 257 lei în scădere față de 2021 — 29.861 lei 29.604 lei —
2021 66.931 lei în creștere față de 2020 18.688 lei în creștere față de 2020 356 lei în creștere față de 2020 220 lei 26.279 lei 26.143 lei —
2020 14.250 lei 7.255 lei −5.354 lei 220 lei 1.881 lei 7.455 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare