WATERSIDE RETREAT SRL

WATERSIDE RETREAT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 18447916, Nr. Reg. Com. J2006000396033. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT LINTEŞTI COM. COTMEANA, STR. PRINCIPALĂ, NR.11, cod poștal 117311. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WATERSIDE RETREAT SRL
CUI
18447916
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000396033
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2006
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT LINTEŞTI COM. COTMEANA, STR. PRINCIPALĂ, NR.11
Cod poștal
117311
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, WATERSIDE RETREAT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.132.860 lei, o pierdere netă de 42.341 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 310.940 lei2017 · Cifra de afaceri: 738.770 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.195.394 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.493.146 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.085.109 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.365.185 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.299.503 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.367.103 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.442.807 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.132.860 lei2016 · Profit net: −135.017 lei2017 · Profit net: −47.043 lei2018 · Profit net: 36.508 lei2019 · Profit net: 102.955 lei2020 · Profit net: 29.366 lei2021 · Profit net: 72.303 lei2022 · Profit net: 107.109 lei2023 · Profit net: 119.792 lei2024 · Profit net: 270.710 lei2025 · Profit net: −42.341 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 310.940 lei'162017: 738.770 lei'172018: 1.195.394 lei'182019: 2.493.146 lei2,5 mil.'192020: 1.085.109 lei'202021: 1.365.185 lei'212022: 1.299.503 lei'222023: 1.367.103 lei'232024: 1.442.807 lei'242025: 1.132.860 lei1,1 mil.'25
Profit net lei
2016: −135.017 lei−135 mii'162017: −47.043 lei'172018: 36.508 lei'182019: 102.955 lei'192020: 29.366 lei'202021: 72.303 lei'212022: 107.109 lei'222023: 119.792 lei'232024: 270.710 lei271 mii'242025: −42.341 lei−42 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru WATERSIDE RETREAT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.132.860 lei în scădere față de 2024 −42.341 lei în scădere față de 2024 690.276 lei în scădere față de 2024 1.098.463 lei 205.575 lei 613.762 lei 9
2024 1.442.807 lei în creștere față de 2023 270.710 lei în creștere față de 2023 761.194 lei în scădere față de 2023 1.162.809 lei 254.488 lei 656.103 lei 9 în creștere față de 2023
2023 1.367.103 lei în creștere față de 2022 119.792 lei în creștere față de 2022 885.696 lei în scădere față de 2022 1.073.397 lei 196.784 lei 385.393 lei 8
2022 1.299.503 lei în scădere față de 2021 107.109 lei în creștere față de 2021 1.242.166 lei în creștere față de 2021 1.105.117 lei 397.377 lei 265.601 lei 8
2021 1.365.185 lei în creștere față de 2020 72.303 lei în creștere față de 2020 756.625 lei în scădere față de 2020 622.615 lei 258.744 lei 158.492 lei 8 în scădere față de 2020
2020 1.085.109 lei în scădere față de 2019 29.366 lei în scădere față de 2019 788.481 lei în scădere față de 2019 637.718 lei 201.469 lei 86.189 lei 9 în scădere față de 2019
2019 2.493.146 lei în creștere față de 2018 102.955 lei în creștere față de 2018 1.984.697 lei în scădere față de 2018 718.826 lei 191.000 lei −1.042.976 lei 10 în creștere față de 2018
2018 1.195.394 lei în creștere față de 2017 36.508 lei în creștere față de 2017 2.179.533 lei în scădere față de 2017 766.119 lei 235.006 lei −1.145.931 lei 8 în creștere față de 2017
2017 738.770 lei în creștere față de 2016 −47.043 lei în creștere față de 2016 2.204.526 lei în creștere față de 2016 430.863 lei 260.809 lei −1.182.439 lei 7 în creștere față de 2016
2016 310.940 lei −135.017 lei 2.013.122 lei 484.926 lei 82.794 lei −1.131.881 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.