WAVE IT S.R.L.

WAVE IT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39513842, Nr. Reg. Com. J40/19214/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9511 - Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice. Societatea a fost înființată la data de 20 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PRISACA DORNEI, NR.4, CAMERA NR. 1, BL.D4, SC.1, ET.10, AP.261, cod poștal 032723. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WAVE IT S.R.L.
CUI
39513842
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/19214/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PRISACA DORNEI, NR.4, CAMERA NR. 1, BL.D4, SC.1, ET.10, AP.261
Cod poștal
032723
Cod CAEN
9511
Domeniu de activitate
Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice

Situații financiare

În 2025, WAVE IT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 319.284 lei, un profit net de 47.351 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 137.027 lei2019 · Cifra de afaceri: 195.786 lei2020 · Cifra de afaceri: 151.083 lei2022 · Cifra de afaceri: 251.874 lei2023 · Cifra de afaceri: 489.299 lei2024 · Cifra de afaceri: 136.698 lei2025 · Cifra de afaceri: 319.284 lei2018 · Profit net: 54.129 lei2019 · Profit net: 35.907 lei2020 · Profit net: −9.113 lei2021 · Profit net: −88.091 lei2022 · Profit net: 115.234 lei2023 · Profit net: 151.829 lei2024 · Profit net: −85.815 lei2025 · Profit net: 47.351 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 137.027 lei20182019: 195.786 lei20192020: 151.083 lei20202022: 251.874 lei20222023: 489.299 lei489 mii20232024: 136.698 lei20242025: 319.284 lei319 mii2025
Profit net lei
2018: 54.129 lei'182019: 35.907 lei'192020: −9.113 lei'202021: −88.091 lei−88 mii'212022: 115.234 lei'222023: 151.829 lei152 mii'232024: −85.815 lei'242025: 47.351 lei47 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru WAVE IT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 319.284 lei în creștere față de 2024 47.351 lei în creștere față de 2024 203.885 lei în creștere față de 2024 229.050 lei 196.466 lei 221.631 lei 1
2024 136.698 lei în scădere față de 2023 −85.815 lei în scădere față de 2023 167.464 lei în creștere față de 2023 241.297 lei 100.447 lei 174.280 lei 1 în scădere față de 2023
2023 489.299 lei în creștere față de 2022 151.829 lei în creștere față de 2022 158.083 lei în scădere față de 2022 258.416 lei 159.762 lei 260.095 lei 2 în creștere față de 2022
2022 251.874 lei 115.234 lei în creștere față de 2021 194.005 lei în creștere față de 2021 192.998 lei 109.273 lei 108.266 lei 1 în creștere față de 2021
2021 — −88.091 lei în scădere față de 2020 30.200 lei în creștere față de 2020 533 lei 22.699 lei −6.968 lei 0 în scădere față de 2020
2020 151.083 lei în scădere față de 2019 −9.113 lei în scădere față de 2019 20.579 lei în creștere față de 2019 — 101.702 lei 81.123 lei 1
2019 195.786 lei în creștere față de 2018 35.907 lei în scădere față de 2018 15.932 lei în creștere față de 2018 — 106.168 lei 90.236 lei —
2018 137.027 lei 54.129 lei 11.036 lei 141 lei 65.224 lei 54.329 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare