WAY LOGISTICS S.R.L.

WAY LOGISTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 40559339, Nr. Reg. Com. J34/181/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8130 - Activitati de intetinere peisagistica. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT CONŢEŞTI COM. CONŢEŞTI, STR. BISERICA VECHE, NR.23, cod poștal 147085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WAY LOGISTICS S.R.L.
CUI
40559339
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/181/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 februarie 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT CONŢEŞTI COM. CONŢEŞTI, STR. BISERICA VECHE, NR.23
Cod poștal
147085
Cod CAEN
8130
Domeniu de activitate
Activitati de intetinere peisagistica

Situații financiare

În 2025, WAY LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.106.710 lei, un profit net de 691.802 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 106.790 lei2020 · Cifra de afaceri: 534.014 lei2021 · Cifra de afaceri: 533.555 lei2022 · Cifra de afaceri: 814.168 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.564.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.547.676 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.106.710 lei2019 · Profit net: 45.557 lei2020 · Profit net: 279.979 lei2021 · Profit net: 289.472 lei2022 · Profit net: 437.007 lei2023 · Profit net: 1.015.435 lei2024 · Profit net: 741.572 lei2025 · Profit net: 691.802 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 106.790 lei20192020: 534.014 lei20202021: 533.555 lei20212022: 814.168 lei20222023: 1.564.085 lei20232024: 1.547.676 lei20242025: 2.106.710 lei2,1 mil.2025
Profit net lei
2019: 45.557 lei20192020: 279.979 lei20202021: 289.472 lei20212022: 437.007 lei20222023: 1.015.435 lei1,0 mil.20232024: 741.572 lei20242025: 691.802 lei692 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WAY LOGISTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.106.710 lei în creștere față de 2024 691.802 lei în scădere față de 2024 1.568.968 lei în creștere față de 2024 499.129 lei 1.761.881 lei 692.042 lei 8 în creștere față de 2024
2024 1.547.676 lei în scădere față de 2023 741.572 lei în scădere față de 2023 1.189.193 lei în creștere față de 2023 644.747 lei 1.517.692 lei 867.563 lei 6
2023 1.564.085 lei în creștere față de 2022 1.015.435 lei în creștere față de 2022 287.713 lei în creștere față de 2022 312.419 lei 1.096.652 lei 1.015.675 lei 6 în scădere față de 2022
2022 814.168 lei în creștere față de 2021 437.007 lei în creștere față de 2021 148.537 lei în creștere față de 2021 111.553 lei 505.906 lei 342.066 lei 7 în creștere față de 2021
2021 533.555 lei în scădere față de 2020 289.472 lei în creștere față de 2020 106.718 lei în scădere față de 2020 134.651 lei 542.419 lei 422.323 lei 6
2020 534.014 lei în creștere față de 2019 279.979 lei în creștere față de 2019 555.627 lei în creștere față de 2019 157.749 lei 849.224 lei 280.219 lei 6 în creștere față de 2019
2019 106.790 lei 45.557 lei 244.147 lei 180.847 lei 309.057 lei 45.757 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare