WBC EMASTYLE BEAUTY S.R.L.

WBC EMASTYLE BEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 46227010, Nr. Reg. Com. J2022000589383. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8695 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2022. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. IANCU POP, NR.7, BL.64, SC.C, AP.1, cod poștal 240599. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WBC EMASTYLE BEAUTY S.R.L.
CUI
46227010
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000589383
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2022
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. IANCU POP, NR.7, BL.64, SC.C, AP.1
Cod poștal
240599
Cod CAEN
8695
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, WBC EMASTYLE BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 82.540 lei, o pierdere netă de 24.833 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 7.350 lei2023 · Cifra de afaceri: 80.402 lei2024 · Cifra de afaceri: 93.469 lei2025 · Cifra de afaceri: 82.540 lei2022 · Profit net: −16 lei2023 · Profit net: 23.556 lei2024 · Profit net: 3.352 lei2025 · Profit net: −24.833 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 7.350 lei20222023: 80.402 lei20232024: 93.469 lei93 mii20242025: 82.540 lei83 mii2025
Profit net lei
2022: −16 lei20222023: 23.556 lei24 mii20232024: 3.352 lei20242025: −24.833 lei−25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WBC EMASTYLE BEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 82.540 lei în scădere față de 2024 −24.833 lei în scădere față de 2024 38.939 lei în creștere față de 2024 23.958 lei 17.129 lei 2.148 lei 2
2024 93.469 lei în creștere față de 2023 3.352 lei în scădere față de 2023 7.871 lei în scădere față de 2023 — 34.852 lei 26.981 lei 2
2023 80.402 lei în creștere față de 2022 23.556 lei în creștere față de 2022 10.280 lei în creștere față de 2022 — 34.020 lei 23.740 lei 2 în creștere față de 2022
2022 7.350 lei −16 lei 4.715 lei 149 lei 4.750 lei 184 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare