WEDDING&EVENTS BY RAZBY S.R.L.

WEDDING&EVENTS BY RAZBY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41891025, Nr. Reg. Com. J40/15437/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. GEN. H. M. BERTHELOT, NR.35, ET.1, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WEDDING&EVENTS BY RAZBY S.R.L.
CUI
41891025
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/15437/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. GEN. H. M. BERTHELOT, NR.35, ET.1, AP.2
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2025, WEDDING&EVENTS BY RAZBY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 26.527 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 69.375 lei2020 · Cifra de afaceri: 274.077 lei2021 · Cifra de afaceri: 214.625 lei2022 · Cifra de afaceri: 247.473 lei2023 · Cifra de afaceri: 34.098 lei2024 · Cifra de afaceri: 18.621 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 23.760 lei2020 · Profit net: 62.769 lei2021 · Profit net: 45.672 lei2022 · Profit net: −29.485 lei2023 · Profit net: −23.839 lei2024 · Profit net: −56.444 lei2025 · Profit net: −26.527 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 69.375 lei20192020: 274.077 lei274 mii20202021: 214.625 lei20212022: 247.473 lei20222023: 34.098 lei20232024: 18.621 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: 23.760 lei20192020: 62.769 lei63 mii20202021: 45.672 lei20212022: −29.485 lei20222023: −23.839 lei20232024: −56.444 lei−56 mii20242025: −26.527 lei−27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru WEDDING&EVENTS BY RAZBY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −26.527 lei în creștere față de 2024 4.872 lei în scădere față de 2024 0 lei 977 lei −3.895 lei 0
2024 18.621 lei în scădere față de 2023 −56.444 lei în scădere față de 2023 21.317 lei în scădere față de 2023 0 lei 43.949 lei 22.632 lei 0 în scădere față de 2023
2023 34.098 lei în scădere față de 2022 −23.839 lei în creștere față de 2022 31.919 lei în creștere față de 2022 0 lei 110.995 lei 79.076 lei 1
2022 247.473 lei în creștere față de 2021 −29.485 lei în scădere față de 2021 3.995 lei în scădere față de 2021 — 106.911 lei 102.916 lei 1
2021 214.625 lei în scădere față de 2020 45.672 lei în scădere față de 2020 8.613 lei în creștere față de 2020 — 141.014 lei 132.401 lei 1
2020 274.077 lei în creștere față de 2019 62.769 lei în creștere față de 2019 6.079 lei în scădere față de 2019 — 92.808 lei 86.729 lei —
2019 69.375 lei 23.760 lei 12.868 lei — 36.828 lei 23.960 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare