WELLNESS MANAGEMENT S.R.L.

Inactivă fiscal din 21 septembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

WELLNESS MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41130865, Nr. Reg. Com. J40/6531/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PARIS, NR.61A, DEMISOL. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 21 septembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WELLNESS MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41130865
Stare
Inactivă fiscal din 21 septembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/6531/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PARIS, NR.61A, DEMISOL
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2024, WELLNESS MANAGEMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 30.556 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 598.895 lei2020 · Cifra de afaceri: 211.720 lei2021 · Cifra de afaceri: 265.940 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.421 lei2023 · Cifra de afaceri: 293.239 lei2019 · Profit net: 397.062 lei2020 · Profit net: −122.119 lei2021 · Profit net: 200.099 lei2022 · Profit net: 226.303 lei2023 · Profit net: 229.488 lei2024 · Profit net: −30.556 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 598.895 lei599 mii20192020: 211.720 lei20202021: 265.940 lei20212022: 298.421 lei20222023: 293.239 lei293 mii2023
Profit net lei
2019: 397.062 lei397 mii20192020: −122.119 lei−122 mii20202021: 200.099 lei20212022: 226.303 lei20222023: 229.488 lei20232024: −30.556 lei−31 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru WELLNESS MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −30.556 lei în scădere față de 2023 118.481 lei în scădere față de 2023 2.921 lei 314.972 lei 199.412 lei 1
2023 293.239 lei în scădere față de 2022 229.488 lei în creștere față de 2022 137.363 lei în creștere față de 2022 3.376 lei 363.955 lei 229.968 lei 1 în scădere față de 2022
2022 298.421 lei în creștere față de 2021 226.303 lei în creștere față de 2021 82.380 lei în creștere față de 2021 3.831 lei 480.294 lei 401.745 lei 2 în creștere față de 2021
2021 265.940 lei în creștere față de 2020 200.099 lei în creștere față de 2020 68.536 lei în creștere față de 2020 — 243.978 lei 175.442 lei 1
2020 211.720 lei în scădere față de 2019 −122.119 lei în scădere față de 2019 54.864 lei în scădere față de 2019 — 30.207 lei −24.657 lei 1
2019 598.895 lei 397.062 lei 107.316 lei — 483.495 lei 397.262 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare