WOLFS LAIR S.R.L.

Inactivă fiscal din 31 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

WOLFS LAIR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41634072, Nr. Reg. Com. J12/3573/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5590 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 12 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CĂIANU MIC COM. CĂIANU, CĂIANU MIC, NR.20D, cod poștal 407122. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 31 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WOLFS LAIR S.R.L.
CUI
41634072
Stare
Inactivă fiscal din 31 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J12/3573/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 septembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CĂIANU MIC COM. CĂIANU, CĂIANU MIC, NR.20D
Cod poștal
407122
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5590
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2024, WOLFS LAIR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 11.044.843 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−15,0 mil.−10,0 mil.−5,0 mil.05,0 mil.2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 2.467.827 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.362.053 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.415.940 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.947.728 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.125.545 lei2019 · Profit net: 2.344.977 lei2020 · Profit net: 1.610.562 lei2021 · Profit net: 836.609 lei2022 · Profit net: 129.040 lei2023 · Profit net: 953.617 lei2024 · Profit net: −11.044.843 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.467.827 lei20192020: 2.362.053 lei20202021: 2.415.940 lei20212022: 4.947.728 lei4,9 mil.20222023: 4.125.545 lei4,1 mil.2023
Profit net lei
2019: 2.344.977 lei2,3 mil.20192020: 1.610.562 lei20202021: 836.609 lei20212022: 129.040 lei20222023: 953.617 lei20232024: −11.044.843 lei−11,0 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru WOLFS LAIR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −11.044.843 lei în scădere față de 2023 1.723.280 lei în scădere față de 2023 — 42.301 lei −6.354.679 lei 1 în scădere față de 2023
2023 4.125.545 lei în scădere față de 2022 953.617 lei în creștere față de 2022 5.938.177 lei în scădere față de 2022 13.910.173 lei 2.345.485 lei 5.643.781 lei 3
2022 4.947.728 lei în creștere față de 2021 129.040 lei în scădere față de 2021 8.295.503 lei în creștere față de 2021 16.257.338 lei 41.740 lei 4.921.389 lei 3 în creștere față de 2021
2021 2.415.940 lei în creștere față de 2020 836.609 lei în scădere față de 2020 1.677.629 lei în scădere față de 2020 6.616.095 lei 601.272 lei 4.792.348 lei 2
2020 2.362.053 lei în scădere față de 2019 1.610.562 lei în scădere față de 2019 1.678.647 lei în creștere față de 2019 4.420.461 lei 1.213.925 lei 3.955.739 lei 2
2019 2.467.827 lei 2.344.977 lei 26.170 lei 1.225.160 lei 1.146.187 lei 2.345.177 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare